Forum na sprzedaż

Kredyt

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Re: Kredyt

Postautor: olexo » 18 gru 2017, 0:06

W firmę zawsze warto inwestować. Co do firmy, to o kredyt123 słyszałam same dobre opinie. Mama mojej koleżanki brała u nich kredyt na ślub jej brata i była bardzo zadowolona z ich oferty. Nam do tej pory udało się obyć bez kredytu ale auta do firmy trzeba by dokupić i chyba i my staniemy się ich klientami.
olexo

Postautor: Agusiek55 » 18 gru 2017, 13:19

Mam podobne zdanie, jeżeli nie rozwijacie swojej firmy to stoicie w miejscu, a stanie w miejscu to nic innego jak cofanie się. Jak firma Kredyt123 ma Ci pomóc w tym to jak najbardziej zdecyduj się na tą pożyczkę. Ja u nich brałam raczej mniejsza kwotę niż Ty chcesz pewnie wziąć bo parę tysięcy kredytu gotówkowego, ale wszystko było ok. Po krótkiej konsultacji otrzymałam bardzo szybko pieniądze
Agusiek55

Postautor: aniaola37 » 10 sty 2018, 23:36

Według mnie naprawdę warto jest spróbować zainwestować we własną działalność. Najwyżej CI się nie uda, no trudno. Ja sama brałam nie tak dawno pożyczkę na firmę w https://bosspozyczka.pl/kredyt-na-start ... wych-firm/ i udało mi się dość szybko spłacić. Ułatwiło mi to dość mocno start
aniaola37

Wróć do Własna działalność