Studia MBA

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
norbert
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2016, 14:29

05 lip 2017, 14:57

Wlasnie z takim pytanie do was pisze .. czy warto isc na studia MBA? W najblizszej przyszlosci chcialbym zaczac prowadzic swoj wlasny biznes. Mam takie odczucie, ze poprostu jeszcze nie wiem wystarczajaco. Naczytalem sie porad w stylu - zacznij dzialac, a wszystko sie nauczysz w trakcie .. ale jakos do mnie to nie przemawia. Jestem umyslem bardziej scislym i musze wszystko poznac od A-Z najpierw. Przegladalem ostatnio najlepsze mba w polsce , zainteresowala mnie oferta MBA Wyższa Szkoła Bankowa - http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow Mocnym jej puntem sa zajecia z ludzmi prowadzacymi swoje wlasne biznesy .. wyglada mi to bardzo praktycznie. Mieliscie moze stycznosc z tego typu kierunkiem? Napiszcie prosze w jak duzym stopniu wiedza tam zdobyta wam pomogla. Bede wdzieczny.
Awatar użytkownika
Goplermian
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2017, 10:51

03 sie 2017, 10:53

Słyszałem, że w dzisiejszych czasach MBA nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Jednakże może dadzą coś więcej, kto wie
Awatar użytkownika
Addam03
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2017, 16:01

08 sie 2017, 16:21

Naprawdę, zostaw ten temat zawodowcom. Według mnie jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa