Forum na sprzedaż

Studia MBA

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Studia MBA

Postautor: norbert » 05 lip 2017, 14:57

Wlasnie z takim pytanie do was pisze .. czy warto isc na studia MBA? W najblizszej przyszlosci chcialbym zaczac prowadzic swoj wlasny biznes. Mam takie odczucie, ze poprostu jeszcze nie wiem wystarczajaco. Naczytalem sie porad w stylu - zacznij dzialac, a wszystko sie nauczysz w trakcie .. ale jakos do mnie to nie przemawia. Jestem umyslem bardziej scislym i musze wszystko poznac od A-Z najpierw. Przegladalem ostatnio najlepsze mba w polsce , zainteresowala mnie oferta MBA Wyższa Szkoła Bankowa - http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow Mocnym jej puntem sa zajecia z ludzmi prowadzacymi swoje wlasne biznesy .. wyglada mi to bardzo praktycznie. Mieliscie moze stycznosc z tego typu kierunkiem? Napiszcie prosze w jak duzym stopniu wiedza tam zdobyta wam pomogla. Bede wdzieczny.
norbert

Re: Studia MBA

Postautor: Goplermian » 03 sie 2017, 10:53

Słyszałem, że w dzisiejszych czasach MBA nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Jednakże może dadzą coś więcej, kto wie
Goplermian

Postautor: Addam03 » 08 sie 2017, 16:21

Naprawdę, zostaw ten temat zawodowcom. Według mnie jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Addam03

Postautor: terefix » 19 maja 2018, 12:38

Dzisiaj dobre studia MBA są bardzo cenione, dlatego według mnie bardzo dobrym pomysłem jest ten kierunek ;) Zwłaszcza jeżeli ktoś planuję pracę w zarządzaniu, korporacji lub większej firmie. TO bardzo prestiżowy kierunek, który jest coraz bardziej ceniony przez pracodawców w naszym kraju.
terefix

Postautor: Dante12 » 04 lip 2018, 18:31

Jeżeli chcecie studiować w stolicy to polecam wam mieszkania na wynajem krótkoterminowy w Warszawie http://www.apartamenty-magnolie.pl/ takie mieszkania na wynajem krótkoterminowy to idealne rozwiązanie dla studentów niechcących mieszkć na stancjach, przy czym te mieszkania maja o wiele lepszy standard niż stancje czy akademik.
Dante12

Postautor: sowa » 02 sie 2018, 12:19

A będziesz musiał po nich też napisać pracę magisterską? Bo jeśli tak to na pewno będziesz musiał przeprowadzić analizy statystyczne. W takiej sytuacji warto sobie pomóc i skorzystać z oferty firmy, która się w takich analizach specjalizuje.
sowa

Wróć do Własna działalność