system rezerwacji

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

09 cze 2017, 09:06

Namawiam żonę na wprowadzenie systemu rezerwacji z mwizyta.pl do salonu fryzjerskiego. Czy ktoś z was miał lub ma do czynienia z takim systemem?
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

17 sie 2017, 15:52

taki system to super sprawa, też zresztą w salonach kosmetycznych czy urody. Na pewno ułatwia pracę, ale też jest wygodny dla klientów
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

04 wrz 2017, 14:54

Wygląda to naprawdę ciekawie, poczytałam o systemie na ich stronie i myślę, że fajne rozwiązanie. plusem jest, że nie ma stałych opłat
Awatar użytkownika
ramona
Posty: 21
Rejestracja: 03 maja 2017, 21:52

08 wrz 2017, 08:57

Konkretnie z tym systemem nie, ale brat korzysta z usług informatycznych we Wrocławiu firmy Itbce.com i z tego co wiem to oni mu tworzą różnego rodzaju systemy i rozwiązania. Coś z rezerwacjami również ma, w razie czego możesz się do nich zgłosić, na pewno pomogą
Awatar użytkownika
miklus
Posty: 53
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:45

13 wrz 2017, 11:25

Carla pisze:Wygląda to naprawdę ciekawie, poczytałam o systemie na ich stronie i myślę, że fajne rozwiązanie. plusem jest, że nie ma stałych opłat
Wtedy to jest też dobre rozwiązanie dla firm, które dopiero zaczynają bo nie pchają się w jakieś długookresowe umowy więc to na pewno zaleta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa