Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

konferencja

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Re: konferencja

Postautor: kosmiczna » 24 lut 2018, 18:37

Jeżeli chcecie zorganizować konferencję gdzieś w Warszawie to podobno fajna sala jest w centrum konferencji w tym hotelu hotellamberton.pl/konferencje/
tam na stronie wszystko pisze, bo sprawdzałam i wygląda to naprawdę imponująco. Wszystkie sale są klimatyzowane, na miejscu jest bezpłatny parking i wifi, a dodatkowo cały potrzebny sprzęt też jest do dyspozycji więc super.
My jeszcze nie mieliśmy okazji tam nic organizować ale sale wyglądają na dobrze wyposażone.
kosmiczna

Postautor: biedroska » 18 kwie 2018, 10:42

Fajnym miejscem na zorganizowanie konferencji jest równiez hotel best western efekt express w krakowie. Hotel dysponuje aż sześcioma salami konferencyjnymi.
biedroska

Postautor: pimik » 11 wrz 2018, 13:43

Jakie konferencje macie?
pimik

Postautor: malwinaklos » 28 wrz 2018, 12:31

W tamtym tygodniu przeprowadziłam bardzo ważną dla mnie konferencję. Mieliśmy wyjazd służbowy do Łodzi i w hotelu, którym spaliśmy była sala konferencyjna: hotel-boss.pl. W Łodzi zostaliśmy na dwa dni, dzięki temu mogliśmy dużo się nauczyć na szkoleniach, zintegrować się, a wieczorem podczas czasu wolnego zwiedzić to piękne miasto.
malwinaklos

Postautor: miklus » 12 paź 2018, 10:12

My w Katowicach mamy kilka fajnych zaprzyjaźnionych hoteli i tam robimy konferencję, a do tego zamawiamy catering z firmy Catering Arts.
miklus

Poprzednia

Wróć do Własna działalność - DG, spółki, franczyza