Forum na sprzedaż

konferencja

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

konferencja

Postautor: Carla » 21 mar 2017, 13:21

Czy organizujecie konferencje dla swoich pracowników? Mam zamiar zorganizować wyjazd do Ibis Styles w Grudziądzu, dopiero w marcu otwierają więc jest to nowiutki hotel. Jestem z Grudziądza więc dlatego też zależy mi na tym, aby właśnie jechać w te okolice. Zastanawiam się jak to zorganizować, czy przygotować jakieś atrakcje. Czy ktoś ma doświadczenie w takiej organizacji?
Carla

Re: konferencja

Postautor: biedroska » 11 kwie 2017, 12:42

Takie konferencje moim zdaniem to zawsze dobry pomysł. tym bardziej że masz już miejsce więc tym bardziej. Ja byłam jakiś czas temu w Grudziądzu i myślę, że nie będziesz miała problemu z atrakcjami są szlaki rowerowe i ogólnie sporo zabytków. Popatrzę w internecie na tej hotel Ibis Styles, nie słyszałam o nim.
biedroska

Postautor: maltanczyk » 04 maja 2017, 11:56

Dobrze zaplanuj sobie czasowo ile potrwa konferencja, ile będziecie mieć czasu wolnego. Musisz być przygotowana na różną pogodę, ale rowery super pomysł, zwiedzać też tam jest chyba co. Jak masz już dobry hotel wybrany, piszesz o Ibis Styles więc też to jak zarezerwujesz to z głowy no i transport, czy każdy na własną rękę czy organizuje firma ;)
maltanczyk

Postautor: zoee8 » 12 sie 2017, 15:08

Z pewnością warto urządzić konferencję, ale musi ona być odpowiednio przygotowana - odpowiedni obiekt to nie wszystko. Trzeba też zadbać o catering, nocleg i rozrywkę. Urządzenie konferencji w hotelu będzie chyba najsensowniejsze - wszystko jest bowiem na miejscu. Pod Warszawą nada się Hotel Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/biznes - z tego, co słyszałam, to jeden z lepszych w okolicy hotelów z ofertę biznesową, poza odpowiednimi salami, ma m.in. klub i spa.
zoee8

Postautor: Tymoteuusz » 20 wrz 2017, 18:14

A jak urządzanie konferencje we Wrocławiu i szukacie miejscówki to fajne sale konferencyjne na samym rynku ma Full Service Office. Dostosują sale pod życzenie klienta. Można też zamówić catering, także dobra opcja, zapoznajcie się.
Tymoteuusz

Postautor: maltanczyk » 21 wrz 2017, 14:21

Jak tam, już po konferencji? Jak się sprawdził hotel? My ostatnio wypróbowaliśmy nowe miejsce, to jest Pałac Wiśniewski w Piekarach Śląskich. Wszystko przebiegło bardzo pozytywnie, a miejsce jest przepiękne. Jakbyście mieli pytania odnośnie tego miejsca, na pewno mogę sporo podpowiedzieć, bo mam świeże wspomnienia stamtąd.
maltanczyk

Postautor: alek545 » 22 wrz 2017, 7:07

a co to za konferencja jest

Postautor: Ernestina » 25 wrz 2017, 9:02

Miałam przyjemność być na konferencji w krakowie. Została zorganizowana w bardzo ładnym hotelu best western efekt express. Z tego co wiadomo mają az 6 różnej wielkości sal konferencyjnych.
Ernestina

Postautor: karmelo » 10 paź 2017, 23:15

Moja przyjaciółka była ostatnio na konferencji organizowanej w Toruniu w tym hotelu http://www.hotelfilmar.pl . Bardzo zachwalała obiekt, byli tam dwa dni. Obsługa profesjonalna, pokoje w pełni wyposażone, jest strefa relaksu, dobre jedzenie. Także może tam warto organizować bo mają kilka sal konferencyjnych i dobrą ofertę.
karmelo

Postautor: aniaola37 » 12 paź 2017, 14:24

Dobry hotel to podstawa udanej konferencji :) Wszystko musi być dopięte na ostatnio guzik. Na taką obsługę na pewno możecie liczyć w hotelu https://www.hotelponiatowski.pl . Bogata oferta gastronomiczna, liczne miejsca noclegowe i sprzęt multimedialny dostępny na miejscu. Samo miejsce jest bardzo urokliwe i zachecam rowniez do organizacji eventów plenerowych :)
aniaola37

Następna

Wróć do Własna działalność