Skupowanie-aut.com.pl - Skup samochodów we Wrocławiu

Na tym forum możesz zamieścić ogłoszenie nie związane z żadnym
z powyższych.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marcinkawinski
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2016, 10:44

11 lip 2016, 09:30

Skupowanie-aut.com.pl - skup samochodów we Wrocławiu. Oferujemy kompleksowe usługi skupu na terenie całego województwa dolnośląskiego oraz okolic.
Zapewniamy profesjonalny skup aut niezależnie od stanu technicznego pojazdu, roku produkcji, marki czy przebiegu.
Działamy w branży motoryzacyjnej już od 14 lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymogom naszych klientów.

Więcej informacji na stronie skupu: Skupowanie-aut.com.pl
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

17 wrz 2018, 11:56

Odnośnie tego tematu to co prawda nie kojarzę tej firmy z Wrocławia, ale mogę Wam również polecić zajrzeć na stronę http://autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/ . Znajdziecie tam skup samochodów powypadkowych w Warszawie, z którego korzystałem kilka tygodni temu i powiem szczerze - naprawdę warto się do nich odezwać. Gotówkę otrzymałem od razu przy transakcji, a wycena dość mocno przerosła moje oczekiwania. Być może dlatego, że funkcjonują w dużym mieście i ich ceny muszą być atrakcyjne ;)
Awatar użytkownika
Loka34
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2017, 11:17

20 wrz 2018, 20:06

Ogólnie to uważam, że sprzedaż auta w skupie jest bardzo korzystna, bo nie trzeba tygodniami czekać, aż ktoś odezwie się do nas łaskawie z ogłoszenia. Ja słyszałam dobre opinie o skupie samochodów z Bydgoszczy, a konkretniej http://www.autodave.pl/. Z tego, co widziałam na ich stronie, można sobie u nich zamówić przez internet bezpłatną wycenę. Myślę, że nie zaszkodzi z tego skorzystać ;)
Zablokowany

Wróć do „Inne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa