Restauracja rodzinna

Na tym forum możesz zamieścić ogłoszenie nie związane z żadnym
z powyższych.
Zablokowany
Awatar użytkownika
wemmik
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2016, 17:08

26 paź 2017, 17:48

Cześć, znalazłem bardzo fajne miejsce dla rodziny
lublin
, gdzie można miło i spokojnie spędzić czas bez obaw o dzieci. Mają kącik zabaw, dziecięce menu i wiele innych udogodnień. Polecam.
Awatar użytkownika
kosmiczna
Posty: 62
Rejestracja: 24 sie 2017, 16:50

30 kwie 2018, 21:44

Ja szukam fajne restauracje w warszawie ale bardziej na randkę niż kolację rodzinną. Fajnie byłoby gdyby była ona z kuchnią polską. Lubię miejsca ekskluzywne więc też takie mi polecajcie :) Będę wdzięczna za waszą pomoc :)
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

17 maja 2018, 22:29

Nasza ulubiona restauracja to http://staremetropolis.pl/ w Toruniu :) Co prawda mieszkamy kilkanaście kilometrów dalej, ale zawsze kilka razy w miesiącu się tam pojawiamy. Mają tam przepyszną pizzę, za którą moja żona wprost szaleje :D Ja też ją uwielbiam, ale często mam ochotę na dania z grilla, które również mają wyborne. Wizyta tam to prawdziwa uczta dla podniebienia!
Awatar użytkownika
qwopt
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2018, 10:40

31 maja 2018, 10:47

Warto poszukać miejsca, gdzie obok jest jakiś plac zabaw dla dzieci, żeby mogły się pobawić :)
Awatar użytkownika
babeczka
Posty: 24
Rejestracja: 09 kwie 2018, 12:12

13 cze 2018, 15:39

Bardzo fajna restauracja idealna dla całych rodzin jest tutaj http://www.rozdroze.pl/
Mają pyszne jedzenie i naprawdę można spędzić miło czas z całą rodziną.
Oni też mają możliwość zorganizowania takiej większej uroczystości na przykład Komunii czy urodzin więc warto to mieć na uwadze.
Awatar użytkownika
Betty89
Posty: 32
Rejestracja: 30 mar 2018, 21:56

23 cze 2018, 09:00

Dla mnie najlepszą restauracją w jakiejkolwiek byłam wcześniej jest Bubbles w Warszawie. Panuje tam tak świetna atmosfera, że szkoda wracać do domu- na prawdę. Urzekł mnie tatar z pomidorów. Pierwszy raz jadłam coś takiego i jestem tą potrawą zachwycona. Pozostałe dania mają równie dobre. No i ceny są dostępne.
Awatar użytkownika
Antoska55
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2018, 18:42

07 sie 2018, 10:05

My zawsze jemy rodzinne obiady w domu. Wtedy wszyscy siedzą na luzie i nie ma jakiejś sztywnej atmosfery. Zawsze przygotowuje bardzo dobre obiady oraz staram się z blogiem sklep.savpol.pl/blog/jak-temperowac-czekolade.html wymyśleć jakiś ciekawy deser na później:)
Zablokowany

Wróć do „Inne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa