Depilacja laserowa

Na tym forum możesz zamieścić ogłoszenie nie związane z żadnym
z powyższych.
Awatar użytkownika
fargola663a
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2016, 12:11

18 lis 2016, 12:15

Tak jakoś natchnęło mnie, żeby kupić taki depilator.Tylko nie wiem czy jeszcze mi mąż zafunduje, ale przed negocjacjami chciałam się upewnić ;) Co sądzicie ogólnie o tego rodzaju depilacji? Zdrowe czy niezdrowe ? Znacie może gdzieś jakieś strony lub sklepy, w których za nie wielką cenę mogłabym dostać taki depilator ?

__________________________
laserowa depilacja twarzy gdańsk
Awatar użytkownika
wotciarz
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2017, 18:28

07 lip 2017, 18:02

hmm no depilator jest spoko ale tez trochę kosztuje. Nie lepiej zrobić sobie depilację laserową? Ja męczyłam się długo sama z usuwaniem włosów ale w końcu poszłam do salonu Holistic Clinic http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi ... /depilacja na laser. Wystarczyły mi 3 zabiegi aby pozbyć się niechcianych włosów z nóg i okolic bikini. To skuteczny sposób i przede wszystkim trwały.
Awatar użytkownika
Milan
Posty: 61
Rejestracja: 19 cze 2016, 09:07

03 sie 2017, 15:55

Jaki depilator? Laserowy? Nie rozumiem tej dyskusji..
Jeśli chodzi o depilację, to żona robiła sobie depilację woskiem, jak bylismy w SPA Piękna i Bestia. Jest bardzo zadowolona do tej pory, a już trochę czasu minęło.
Awatar użytkownika
Foczka
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2017, 14:50

02 lis 2017, 10:12

Też się zastanawiam nad skutecznością depilatora laserowego, ktoś ma luz używał?
Awatar użytkownika
soczek
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2018, 21:26

18 lut 2018, 14:08

ja byłam na takiej depilacji laserowej w Klinice Miriacki http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/depilacja/ i jestem bardzo zadowolona z efektu. W końcu nie muszę już kupować tych golarek i męczyć się z nimi, bo mam gładkie ciało całym rokiem
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

23 lut 2018, 10:50

U mnie depilator nie sprawdził się w ogóle. Za dużo bólu ;/ Zdecydowałam się na depilację laserową i tu podczas zabiegu poza lekkim dyskomfortem nie czułam żadnych dolegliwości bólowych. Pewnie to też kwestia nowoczesnego lasera diodowego i umiejętności kosmetyczki ( zabiegi robiłam w salonie Skinlogica w Lesznie ). Przede mną jeszcze 3-4 spotkania z serii i będę mogła raz na zawsze pożegnać się ze zbędnym owłosieniem na nogach :)
Awatar użytkownika
EmmiliaF
Posty: 17
Rejestracja: 29 paź 2017, 08:50

22 mar 2018, 10:33

Spoko opcja z depilacją laserową. Szkoda tylko, że troszkę to kosztuje. Ale jak sobie to obliczycie to bardziej się to opłaca niż kupowanie maszynek ;P Parę zabiegów i macie z głowy wkurzające włoski. Mi znajome polecały salon z Katowic http://ecoclinic.com.pl mają tam świetny sprzęt do depilacji. Jeszcze w sumie się waham co do tego
Awatar użytkownika
Maczka
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2018, 21:54

31 lip 2018, 19:49

Mój mąż niedawno był na zabiegu męskiej depilacji twarzy i powiem Wam, że zdziwiłam się iż nawet panowie korzystają z takich opcji. Z ciekawości znalazłam o tym informację na stronie: https://depilacjagdynia.pl/depilacja-laserowa-bikini/ Co myślicie o takim rozwiązaniu u mężczyzn?
Awatar użytkownika
bayka
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2018, 20:32

10 sie 2018, 13:22

Usuwałam nadmierne owłosienie z okolic bikini oraz twarzy w jednym z warszawskich salonów kosmetologii estetycznej. Dlatego polecam zabieg jakim jest depilacja laserowa Wilanów. Fakt, zabieg jest nieprzyjemny, ale efekty są świetne. Spokój z wrastającymi i czarnymi włoskami i na dłuuuugi czas
Awatar użytkownika
jastrząb
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2018, 15:10

23 sie 2018, 21:52

Moja żona też chodziła jakiś czas temu regularnie na zabiegi związane z depilacją laserową. Mieszkamy we Wrocławiu i tu mogę polecic salon COCO-TIME. Świetna atmosfera, nowoczesny sprzęt i bardzo rozbudowana baza zabiegów. Wiem, bo sam wielokrotnie korzystałem :)
Zablokowany

Wróć do „Inne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa