Jobweb.pl - Inowacyjny portal pracy

Na tym forum możesz zamieścić ogłoszenie nie związane z żadnym
z powyższych.
Zablokowany
Awatar użytkownika
jobweb
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2012, 10:25

18 kwie 2012, 10:37

Witam wszystkich,

W ostatnich dniach w sieci pojawił się nowy portal z ofertami pracy.
W odróżnieniu od istniejących już serwisów portal ten umożliwia poza wgraniem zwykłago CV w wersji "papierowaj" zamieszczenie w profilu Video CV!
Taka forma prezentacji kandydata spotkała się z dużym zainteresowaniem działów HR i osób profesjonalnie zajmujących się rekrutacją.
Teraz chcialibyśmy poznać opinie na temat serwisu szerszej grupy internautów. Zachęcam do odwiedzenia portalu i dyskucji na temat oferowanych przez niego możliwości.

Co sądzicie o prezentowaniu swoich walorów pracodawcą poprzez Video CV? Ktoś z Was może już próbował tworzyć tego typu nagrania?

Zapraszam wszystkich na jobweb.pl
Awatar użytkownika
JolkaJolka
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwie 2012, 10:00

18 kwie 2012, 15:34

Witam,

nie próbowałam tego sposobu rozmowy kwalifikacyjnej. Chyba jednak jestem tradycjonalistką normalna rozmowa twarzą w twarz, to coś, co bardziej do mnie przemawia. Pozdr.

J.K.
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

07 kwie 2015, 14:53

również wolę tradycyjny sposób, prace znalazłam przez portal rekrutacyjnarewolucja.pl , rozmowa była standardowa, dostałam pracę i jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

23 cze 2016, 22:30

osobiście nie przepadam za takimi portalami gdzie panuje chaos i są ofery pomieszanie ze wszystkich dziedzin, wolę pogrupowane oferty na portalach tematycznych. Dlatego jeżeli już korzystam to np. z http://www.linguajob.pl/ bo to własnie taki portal pracy który skupia u siebie tylko specjalistów językowych. Znajomy znalazł tam fajną pracę i teraz mam nadzieję, że mi się uda tym bardziej, że posługuje się biegle niemieckim na który jest teraz zapotrzebowanie
Awatar użytkownika
PiotrPM
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2016, 14:34

27 wrz 2016, 15:53

Zawsze sprawdzam oferty pracy tylko na bardzo znanych portalach.
Zablokowany

Wróć do „Inne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa