Strona 1 z 1

Re: kredyt

: 06 paź 2017, 19:59
autor: wotciarz
Szczerze mówiąc nie znam tej firmy. Ja korzystałem raz z oferty kredytu przez internet. W sumie jak się spłaca regularnie to taki kredyt jest ok. Zostawiam Wam namiary na wyszukiwarkę pożyczek Faraon24 faraon24.pl/ . W ofercie jest ponad 290 pożyczek, można porównać warunki i wybrać najkorzystniejszą.

Re: kredyt

: 02 lis 2017, 14:28
autor: Rodworril
Super porady, dzięki wielkie. Ja właśnie planuje zakup jakiegoś ekspresu do kawy z tego sklepu jura-professional.pl/kategoria-produktu/ekspresy-do-gastronomii/ do swojej nowej restauracji i myślę, że taki niewielki kredyt na pewno pomógłby mi zrealizować ten plan :)

Re: kredyt

: 08 gru 2017, 20:14
autor: prafo
Ostrożności nigdy za wiele dlatego jeśli pożyczam to tylko w banku. W raiffeisen dostał3m 5 tys kredytu gotówką i wyobraźcie sobie bez zaświadczeń o zarobkach i nie muszę go spłacić ani za mesiąc ani za dwa.

Re: kredyt

: 13 sty 2018, 09:25
autor: kasiunia
Z kredytami zalecam ostrożność i rozwagę i chyba rzecz najważniejsza - czytać co się podpisuje. Ważne też , gdzie zaciągamy pożyczki czy kredyty.U mnie tylko bank albo pośrednik kredytowy np. iqbanque.pl/]IQ Banque.Tam znalazłam oferty z wielu banków i mogłam je porównać - łatwiej było mi podjąć właściwą decyzją,pzdr

Re: kredyt

: 20 lip 2018, 15:10
autor: Adamik
Najlepiej doradzą Ci z kredytem w habzafinanse.com.pl/. Jak nie orientujesz się w dziedzinie kredytów warto najpierw skonsultować się z doradcą zanim pójdziesz samemu do pierwszego lepszego banku.

Re: kredyt

: 22 lip 2018, 20:04
autor: edna
Jestem bardzo zadowolona z tego, że wzięłam kredyt na nowy dom. Była to bardzo dobra dla mnie i dla mojej rodziny, gdyż musieliśmy się przeprowadzić do nowego domu, a w zasadzie rezydencji, jest nas już dziesiątka! Mój mąż znalazł bardzo ciekawą rezydencję na stronie ventana.pl/osiedle/ gdzie wybraliśmy odpowiedni model domu. Teraz się już przeprowadzamy!