Strona 1 z 1

kredyt

Post: 27 kwie 2017, 15:19
autor: ubanak3
Witam. Oferta aasapolska.pl, słyszeliście coś o niej. Ciekawi mnie ogólny proces przeprowadzenia. Kilka osób właśnie wspominało mi o tej ofercie, ale tyle pozytywów przedstawiali, że nie mogłam uwierzyć. Dlatego pytam się Was. Czy jest tak kolorowo jak mówią ? Ja jestem prawie przekonana.

Re: kredyt

Post: 06 paź 2017, 19:59
autor: wotciarz
Szczerze mówiąc nie znam tej firmy. Ja korzystałem raz z oferty kredytu przez internet. W sumie jak się spłaca regularnie to taki kredyt jest ok. Zostawiam Wam namiary na wyszukiwarkę pożyczek Faraon24 https://faraon24.pl/ . W ofercie jest ponad 290 pożyczek, można porównać warunki i wybrać najkorzystniejszą.

Re: kredyt

Post: 12 paź 2017, 11:35
autor: piotrkonon
TAKI KREDYT TO MISTRZOSTWO
---
cordially invite

Re: kredyt

Post: 02 lis 2017, 15:28
autor: Rodworril
Super porady, dzięki wielkie. Ja właśnie planuje zakup jakiegoś ekspresu do kawy z tego sklepu https://jura-professional.pl/kategoria- ... stronomii/ do swojej nowej restauracji i myślę, że taki niewielki kredyt na pewno pomógłby mi zrealizować ten plan :)

Re: kredyt

Post: 08 gru 2017, 21:14
autor: prafo
Ostrożności nigdy za wiele dlatego jeśli pożyczam to tylko w banku. W raiffeisen dostał3m 5 tys kredytu gotówką i wyobraźcie sobie bez zaświadczeń o zarobkach i nie muszę go spłacić ani za mesiąc ani za dwa.

Re: kredyt

Post: 13 sty 2018, 10:25
autor: kasiunia
Z kredytami zalecam ostrożność i rozwagę i chyba rzecz najważniejsza - czytać co się podpisuje. Ważne też , gdzie zaciągamy pożyczki czy kredyty.U mnie tylko bank albo pośrednik kredytowy np. IQ Banque .Tam znalazłam oferty z wielu banków i mogłam je porównać - łatwiej było mi podjąć właściwą decyzją,pzdr

Re: kredyt

Post: 11 lip 2018, 18:43
autor: terefix
Polecam Ci wykorzystywać kalkulatory kredytowe takie jak http://kredytowo.org/kalkulatory-kredytowe/ :) DZięki temu ocenisz czy branie danego kredytu Ci się opłaca, czy być może krozystniejsza jest jednak inna oferta.

Re: kredyt

Post: 20 lip 2018, 15:10
autor: Adamik
Najlepiej doradzą Ci z kredytem w https://habzafinanse.com.pl/. Jak nie orientujesz się w dziedzinie kredytów warto najpierw skonsultować się z doradcą zanim pójdziesz samemu do pierwszego lepszego banku.

Re: kredyt

Post: 22 lip 2018, 20:04
autor: edna
Jestem bardzo zadowolona z tego, że wzięłam kredyt na nowy dom. Była to bardzo dobra dla mnie i dla mojej rodziny, gdyż musieliśmy się przeprowadzić do nowego domu, a w zasadzie rezydencji, jest nas już dziesiątka! Mój mąż znalazł bardzo ciekawą rezydencję na stronie http://www.ventana.pl/osiedle/ gdzie wybraliśmy odpowiedni model domu. Teraz się już przeprowadzamy!