Re: kredyt

Zablokowany
Awatar użytkownika
wotciarz
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2017, 18:28

06 paź 2017, 19:59

Szczerze mówiąc nie znam tej firmy. Ja korzystałem raz z oferty kredytu przez internet. W sumie jak się spłaca regularnie to taki kredyt jest ok. Zostawiam Wam namiary na wyszukiwarkę pożyczek Faraon24 faraon24.pl/ . W ofercie jest ponad 290 pożyczek, można porównać warunki i wybrać najkorzystniejszą.
Awatar użytkownika
Rodworril
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2017, 17:14

02 lis 2017, 14:28

Super porady, dzięki wielkie. Ja właśnie planuje zakup jakiegoś ekspresu do kawy z tego sklepu jura-professional.pl/kategoria-produktu/ekspresy-do-gastronomii/ do swojej nowej restauracji i myślę, że taki niewielki kredyt na pewno pomógłby mi zrealizować ten plan :)
Awatar użytkownika
prafo
Posty: 18
Rejestracja: 01 paź 2017, 11:04

08 gru 2017, 20:14

Ostrożności nigdy za wiele dlatego jeśli pożyczam to tylko w banku. W raiffeisen dostał3m 5 tys kredytu gotówką i wyobraźcie sobie bez zaświadczeń o zarobkach i nie muszę go spłacić ani za mesiąc ani za dwa.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2017, 16:48

13 sty 2018, 09:25

Z kredytami zalecam ostrożność i rozwagę i chyba rzecz najważniejsza - czytać co się podpisuje. Ważne też , gdzie zaciągamy pożyczki czy kredyty.U mnie tylko bank albo pośrednik kredytowy np. iqbanque.pl/]IQ Banque.Tam znalazłam oferty z wielu banków i mogłam je porównać - łatwiej było mi podjąć właściwą decyzją,pzdr
Awatar użytkownika
Adamik
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2018, 11:48

20 lip 2018, 15:10

Najlepiej doradzą Ci z kredytem w habzafinanse.com.pl/. Jak nie orientujesz się w dziedzinie kredytów warto najpierw skonsultować się z doradcą zanim pójdziesz samemu do pierwszego lepszego banku.
Awatar użytkownika
edna
Posty: 54
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:22

22 lip 2018, 20:04

Jestem bardzo zadowolona z tego, że wzięłam kredyt na nowy dom. Była to bardzo dobra dla mnie i dla mojej rodziny, gdyż musieliśmy się przeprowadzić do nowego domu, a w zasadzie rezydencji, jest nas już dziesiątka! Mój mąż znalazł bardzo ciekawą rezydencję na stronie ventana.pl/osiedle/ gdzie wybraliśmy odpowiedni model domu. Teraz się już przeprowadzamy!
Zablokowany

Wróć do „Inne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa