Elektryk dozorowy E&D

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
panpol1
Posty: 115
Rejestracja: 05 sie 2014, 10:14

14 lut 2017, 16:51

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ) specjalizująca się w zawodach technicznych.
Elektryk dozorowy E&D
Miejsce pracy: Holandia / Holandia
Opis stanowiska
PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia (KRAZ 1670) poszukuje do pracy w Holandii:
11 E&I Technicians ( elektryków dozorowych )
Pierwszy projekt jest od 13 Marca 2017 na 8 tygodni na petrochemii w Rotterdamie, która na czas pracy jest zatrzymana. Następny projekt po tym jest na czynnej petrochemii też w Holandii. Osoby które nie mają doświadczenia na petrochemii są też akceptowane.
Umowa holenderska. Możliwość stałej pracy.
Wymagania
Udokumentowane doświadczenie w zawodzie:
doświadczenie z instrumentami kontrolno pomiarowymi takimi jak: zawory regulowane, przepływomierze...
Senior Technik powinien znać systemy rozproszone DCS
VCA (Certyfikat bezpieczeństwa, jest wymagany we wszystkich firmach przemysłowych, petrochemicznych w Belgii i Holandii ). Jeśli kandydat nie posiada tego certyfikatu to Pracodawca pomoże w jego wyrobieniu. Certyfikat jest ważny 10 lat.
SOFI NUMER - Jest to holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy. Jeśli kandydat nie posiada tego numeru to Pracodawca pomoże w jego wyrobieniu.
Dyplom elektryka SEP E&D lub NEN 3140.
Bardzo dużym plusem holenderskie uprawnienia elektryczne: ATEX. Jeśli kandydat nie posiada tego certyfikatu to Pracodawca pomoże w jego wyrobieniu. 
Dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
Prawo jazdy i samochód
Oferujemy
Szczegółowe warunki finansowe prześlemy e-mailem.
Regularne zjazdy do Polski na 1 tydzień w systemie 5+1
Prosimy przysłać aktualne CV po polsku i po angielsku, skan BSN-SOFI, VCA, dowodu lub paszport + dokumenty potwierdzające doświadczenie i umiejętności zawodowe na
elektryk@euroworker.pl
Awatar użytkownika
kosmiczna
Posty: 62
Rejestracja: 24 sie 2017, 16:50

17 gru 2017, 23:55

Ciężko teraz o dobrego elektryka bo większość niestety pracuje zagranicą. Mieliśmy masę świetnych fachowców jednak ze względu na zarobki oni wolą pracować u zachodnich sąsiadów. Jeżeli znajdziesz już dobrego specjalistę warto mieć miejsce gdzie w przystępnej cenie kupisz materiały. Ja polecałabym Ci zajrzeć tu bo mają świetną ofertę.
Awatar użytkownika
ekonomka
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2018, 19:36

01 paź 2018, 19:42

Jestem elektrykiem z zawodu i poszukuje ludzi o takim samym zawodzie. Mam do Was pytanie drodzy elektrycy, gdzie kupujecie odpowiednie złącza elektroniczne i wiązki kablowe do komputerów? Chcę zamówić je hurtowo od razu więcej sztuk. Jedyne co znalazłam to ten sklep internetowy https://perspectivasolutions.com/pl_PL.
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa