Zbieramy się.

Forum dla poszukujących pracy za granicą
Zablokowany
Awatar użytkownika
mikew_86
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2012, 12:19

05 kwie 2012, 12:30

Witam. Jestem tu nowy. Jako, że od pewnego czasu obnoszę się z myślą wyjazdy zagranicznego za pracą chciałbym założyć ten temat i omówić pewną kwestię. Co sądzicie o założeniu działu w którym ktoś rzucałby namiary na sprawdzonego pracodawcę, określał rodzaj pracy i w tym miejscu mogłyby się zbierać osoby zainteresowane wspólnym wyjazdem ? Razem raźniej i bezpieczniej. Podejrzewam, że wiele osób podobnych do mnie chętniej wyjechałoby mając obok jakieś znajome osoby niż tak zupełnie w ciemno i samemu. Nie każdy ma chętnych kolegów czy koleżanki gotowych do rozstania z rodziną i wyjazdu do innego kraju lub rodzinę za granicą gdzie mógłby się zahaczyć.
Awatar użytkownika
rafalsabat6
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2012, 01:03

20 kwie 2012, 01:41

Cześć,ja myślę tak,żeby jechać do Danii na zbiory i spróbować poszukać pracy na własną rękę,bo tam są najlepsze zarobki,polecielibyśmy samolotem i ewentualnie chętni by z nami polecieli.Nikt tu ci nie załatwi żadnych namiarów,trzeba samemu jak napisałeś jak sie poszuka to się znajdzie
Zablokowany

Wróć do „Szukam pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa