Dopłaty do odszkodowań OC AC

Forum dla poszukujących pracy za granicą
Zablokowany
Awatar użytkownika
takecare
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2018, 15:04
Lokalizacja: Kielce

20 cze 2018, 15:17

Czy Twoje odszkodowanie jest zbyt niskie?
Czy nie masz ochoty sądzić się z ubezpieczycielem??
Możemy odkupić od Ciebie zaniżoną cześć odszkodowania i dopłacić Ci dodatkową gotówkę.
Oferujemy najlepsze ceny odkupowanych odszkodowań.
Wycena odszkodowania jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca.
Działamy na terenie całej Polski.
więcej na stronie take-care.com.pl
Awatar użytkownika
altis_szkody
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2018, 08:54
Lokalizacja: Kielce

21 cze 2018, 08:56

tez oferujemy odkup odszkodowań
Awatar użytkownika
mirek876
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2018, 15:21

29 cze 2018, 15:24

Zauważyłem, że ostatnio coraz więcej ubezpieczycieli zaniża odszkodowania i o wiele jest więcej osób, które szukają możliwości uzyskania dopłaty do zaniżonego odszkodowania. Warto zainteresować się jak wygląda taka procedura: odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan-oc/ i że bardzo szybko można dostać o wiele wyższą kwotę odszkodowania.
Awatar użytkownika
OEPolisaPlus
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2018, 01:18

30 cze 2018, 01:20

Dzień dobry,
według różnych szacunków nawet 9 na 10 odszkodowań za szkody komunikacyjne, rolnicze i osobowe jest zaniżanych przez ubezpieczycieli. W celu sprawdzenia, czy mogą się Państwo ubiegać o rekompensatę, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy, przeprowadzonej przez naszych ekspertów. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus
Awatar użytkownika
andora
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2017, 16:11

21 lip 2018, 18:14

Też tak własnie słyszałam i te proporcje przerażają. Ubezpieczyciele najwidoczniej nagminnie ludzi oszukują i cieszę się że są firmy które z nimi walczą. Inaczej my biedni konsumenci byśmy byli poszkodowani. Z jednej takiej mój mąż korzystał, znalazł ich pod numerem 882 000 883 - firma ECONOMIST. Bardzo szybko z nimi sprawę załatwił, jak mi tłumaczył to szkodę sprzedał i kasę dostał od ręki zamiast sądzić się z ubezpieczycielem. Lepsze rozwiązanie zdecydowanie
Awatar użytkownika
altis_szkody
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2018, 08:54
Lokalizacja: Kielce

30 lip 2018, 13:32

zapraszam do skorzystania z doplaty do odszkodowaniaodkupu odszkodowania
Zablokowany

Wróć do „Szukam pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa