Opieka nad chorą Mamą a praca?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ater
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2016, 11:45

15 gru 2016, 12:30

Niestety moja Mama miała udar i potrzebuje mojej pomocy, ale wiadomo ja pracuje i szczerze stoję przed wyborem czy rezygnować z pracy, czy zapewnić mamie całodobową opiekę, bo ja pracuje na zmiany. U nas w Krakowie jest taka firma - http://www.opiekadomowa.pl czy myślicie, że to dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
Assasin
Posty: 191
Rejestracja: 04 sty 2014, 18:44

16 gru 2016, 07:51

myślę, że pracodawca w takiej sytuacji powinien być wyrozumiały i nie robić problemów.
Awatar użytkownika
Zoe199
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:22

22 lut 2017, 15:50

Ciężka sprawa... Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

11 mar 2017, 19:31

Z doświadczenia wiem, że bardzo trudno to pogodzić.
Awatar użytkownika
ania.step
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2017, 17:43

12 mar 2017, 17:57

Mój tato czekał na Hospicjum, był w ciężkim stanie i Mama do końca się opiekowała i ja podłączałem kroplówki, niestety na pomoc z hospicjum domowego się nie doczekaliśmy, bo kolejka w naszym regionie była długa, niestety trzeba kombinować używać znajomości inaczej ciężko na pomoc z zewnątrz. Opieka nad osobami starszymi wiem że taka praca jest np. w Niemczech sporo Polek tam jeździ, może Polaków będzie również stać na takich opiekunów, ale jakoś się na to nie zanosi.
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

13 mar 2017, 09:35

Hospicjum to już ostateczność, ale czasem rzeczywiście trudno pogodzić pracę z tak trudnymi obowiązkami.
Awatar użytkownika
Assasin
Posty: 191
Rejestracja: 04 sty 2014, 18:44

28 maja 2017, 09:25

ja bym się starała jednak wszystko ze sobą pogodzić, jeśli bym nie wyrabiała to wtedy pomyślałabym i jakimś innym rozwiązaniu.
Awatar użytkownika
babeczka
Posty: 24
Rejestracja: 09 kwie 2018, 12:12

15 maja 2018, 12:03

No to nie masz łatwo.
Jeżeli jesteś z okolic Wrocławia to zobacz sobie tutaj https://lekarzobok.pl
Jeżeli kiedykolwiek potrzebowałabyś lekarza, a przy chorej mamie nigdy nic nie wiadomo to możesz wezwać lekarza właśnie do siebie do domu. Bez kolejek, bez czekania.
Warto znać taką możliwość bo nigdy nie wiadomo.
maja123

18 cze 2018, 07:21

Opieka nad osobami chorymi może być dla nas problemem. Wszyscy mamy swoje obowiązki - dom, praca, rodzina. Na początku jakoś dajemy radę, lecz później wkrada się frustracja i ciągłe zmęczenie. Osoba chora też nie czuje się dobrze z tym, że jest da kogoś ciężarem. Całe szczęście są sposoby by choć trochę usamodzielnić taką osobę. Dzięki stronie https://www.liftplus.pl/ możemy zaopatrzyć naszych chorych podopiecznych w specjalistyczny sprzęt, poprawiający komfort ich życia i pozwalający na większą samodzielność.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa