Forum na sprzedaż

Gadżety reklamowe

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: luck » 08 wrz 2017, 12:59

april23 pisze:Ja bym pomyślała o takich bardziej nowoczesnych gadżetach, jak na przykład powerbanki.

Jest to bardzo dobra opcja, aczkolwiek jedynie dla klietów, którzy robia u nas bardzo duże zakupy albo są naszymi stałymi klientami. Powerbanki nie są tanie. Nawet jeśli zamawia sie je w ilościach hurtowych. Ze swojej strony proponowalbym gadżety przydatne, ale nieco tańsze:
długopisy
notatniki
smycze
czy breloki
Najlepiej jest szukać ich w hurtowniach
http://www.opengift.pl/
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2017, 12:21 przez luck, łącznie zmieniany 1 raz
luck

Postautor: fjuzyn » 13 wrz 2017, 14:18

Ja bym w ogóle nie stawiała na fizyczne gadżety. Bardziej na dostarczenie wiedzy.
fjuzyn

Postautor: PaulaF » 20 wrz 2017, 18:30

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam. Dlatego też nie będę kompletnie w stanie pomóc...
PaulaF

Postautor: malaga » 28 wrz 2017, 16:16

U mnie w firmie zamawiamy co roku dla Klientów nasze kalendarze reklamowe. Niby drobiazg ale jednak bardzo się sprawdza. Sa przecież do wyboru np. kalendarze trójdzielne, jednodzielne, książkowe, biurkowe i wieloplanszowe. Wiem, że hurtowo zamawiamy w tej firmie: http://www.extrema.com.pl/ , bo zawsze błyskawicznie realizują takie rzeczy.
malaga

Postautor: adakrajewska » 02 paź 2017, 13:15

Ja bym do tego dodała jeszcze korespondencję z firmowymi nadrukami, to też świetny sposób na promocję firmy i budowanie świadomości marki. W Kopertafirmowa.pl można takie koperty zamówić
adakrajewska

Postautor: vega » 10 paź 2017, 21:40

Na Twoim miejscu rozejrzałbym się raczej za porządną firmą marketingową i skonsultował z nimi, jaka forma promocji będzie najlepsza w Twoim przypadku. Współpraca z takimi firmami to też często jedyna możliwość zakupu produktów oferowanych przez największe koncerny dystrybuujące gadżety reklamowe (jak inspirion.pl). Tylko współpracując z agencją marketingową będziesz miał możliwość zakupu ich produktów. Agencja często też lepiej niż Ty będzie w stanie ocenić, jaki gadżet będzie spójny z Twoją branżą, mają też lepsze rozeznanie w konkretnych dystrybutorach gadżetów więc unikniesz gadżetów niskiej jakości, jakie mógłbyś kupić samemu.
vega

Postautor: mrcyborg » 23 lis 2017, 14:20

Jak dla mnie torby reklamowe są obecnie takim najbardziej praktycznym gadżetem, który zawsze się przyda - wszystko jedno, czy jako materiałowa czy foliowa. Takie gadżety są ważne dla naszych kontrahentów, stałych klientów czy partnerów biznesowych, bo utrwalamy świadomość marki. Nie jest niczym dziwnym, że dla normalnych klientów wybiera się często najtańsze gadżety typu długopisy czy notatniki, podstawki pod kubki.
mrcyborg

Postautor: Tymoteuusz » 26 lis 2017, 13:56

A jak ktoś z Was szuka takich bardziej oryginalnych giftów dla klientów to moim zdaniem dobrym pomysłem są napoje energetyczne z firmy Freshdrink.pl z własnym, firmowym logiem. Bo w końcu kto pogardzi napojem? Nikt :D
Tymoteuusz

Postautor: jackwelss39 » 16 gru 2017, 11:28

Dobrze jest mieć spory zapas gadżetów reklamowych w firmie. Zawsze się znajdzie taka sytuacja w której możecie je wykorzystać i obdarować nimi swoich klientów. Warto mieć takie błachostki jak długopisy czy smycze ale ja również postawiłbym na coś bardziej praktycznego jak np. kalendarze reklamowe http://www.reklamowe-kalendarze.pl
jackwelss39

Postautor: Tango » 22 sty 2018, 13:38

Oj tak w firmie przydaje się zapas choćby długopisów reklamowych. Ja mam czasem tak upierdliwych klientów, że nie wyjdzie póki czegoś nie dostanie gratis :) Z reguły zamawiam smycze i pendrive dla klientów. Mam stałą firmę https://reklamowygadzet.pl/ , która oferuje fajne gadżety. Zerknijcie, może coś Wam wpadnie w oko.
Tango

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum ogólne