Rozwój zawodowy

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
wotciarz
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2017, 18:28

07 lip 2017, 17:42

Ja bardzo cenię ludzi, którzy chcą się rozwijać. Sam postawiłem na rozwój osobisty i zainwestowałem w kurs trenerski w Szkole Trenerów STER w Krakowie. Bardzo lubię pracę z ludźmi i przekazywanie wiedzy, jednak aby to robić zawodowo potrzebne mi były specjalne uprawnienia trenerskie. Szkolenie to dało mi nie tylko wiedzę teoretyczną ale także sporą dawkę praktyki, gdyż w programie szkolenia są także ćwiczenia praktyczne. Dowiedziałem się np całkiem nowej dla mnie rzeczy czyli techniki szkieletowej w pracy trenera. Możecie o tym poczytać na blogu szkoły http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/ ... cy-trenera . Z mojej strony mogę polecić to szkolenie osobom, które faktycznie czują się dobrze w roli trenera, lubią wyzwania i prace z ludźmi, ale chcą jeszcze dowiedzieć się czegoś nowego i udoskonalić swoje umiejętności.
Awatar użytkownika
klakierek
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2017, 21:23

27 lip 2017, 16:22

Fajnie, dzięki wielkie za wszystkie porady w tym obszarze tematycznym :)
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

27 sie 2017, 16:02

Rzeczywiście ciekawa propozycja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa