Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

wymiana walut online

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: wymiana walut online

Postautor: Kamil.K12 » 25 wrz 2018, 12:16

Nie wszystkie kantory online pobierają prowizje przy wymianie. Kantory internetowe ponoszą dużo mniejsze koszta niż kantory stacjonarne stąd ten kurs o wiele niższy. CO do prowizji to kantor w którym ja wymieniam (kantorekspert.pl) nie pobiera prowizji i mam tam wszystko za darmo. Kiedyś nawet zapytałem o to ich obsługę i Pan wytłumaczył mi, że zarabiają tylko na kupnie i sprzedaży waluty.
Kamil.K12

Postautor: lukaszglinek » 25 wrz 2018, 13:03

Kto nie sprawdzi, ten się nie dowie
lukaszglinek

Postautor: Borysowa » 11 paź 2018, 12:21

Nie można czegoś krytykować ani chwalić nie mając o tym pojęcia. Ja wymieniałam w stacjonarnych kantorach walutę parę lat, z internetowych korzystam ok 3 lata. Skalę porównawczą więc mam jak również pewność że kantor online jest lepszą formą wymiany walut niż te tradycyjne. Bezpieczniej jest wymieniać bezgotówkowo i dużo taniej. Ponadto opcje dodatkowe- np. przelewy za granicę czy możliwość przewalutowania z odroczoną płatnością. Ogólnie dużo wygody.
Borysowa

Poprzednia

Wróć do Forum ogólne