co robicie po pracy?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Kolo
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2015, 12:30

29 lis 2015, 19:39

Jeszcze nie zacząłem robić ale są takie plany aby zdobyć patent żeglarski mazury bowiem wzywają do siebie a ja się nie będę temu opierał ;)
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2015, 14:27

30 lis 2015, 10:04

Mazury... byle się trochę cieplej zrobiło i nad jezioro gdzieś zawsze można ze znajomymi pojechać. Teraz to bardziej kierunek góry ;)
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

03 gru 2015, 16:04

Najczęściej czytam, albo gotuję. Ta druga czynność mnie bardzo odpręża.
Awatar użytkownika
Guntram
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2015, 18:11
Lokalizacja: Wrocław

04 gru 2015, 18:15

Niestety pracuję praktycznie przez większość dnia. Poza pracą zajmuję się domem i rodziną. Na nic nie ma czasu.
Awatar użytkownika
Przemek54
Posty: 6
Rejestracja: 10 gru 2015, 13:19

10 gru 2015, 14:29

czytam, obecnie tą książkę: Evan Currie - Król złodziei.
W świecie znanej i popularnej serii "Odyssey One" wiele się dzieje. Po inwazji Drasinów ludzie stają w obliczu kolejnego przerażającego wyzwania. Dotąd podzieleni na wrogie nacje, teraz muszą współdziałać, aby odbudować zniszczony świat i przygotować się na możliwy powrót dronów. Tymczasem do wojny szykuje się nowy wróg, groźniejszy i inny niż wszystko, z czym dotychczas mierzyła się ludzkość.
Kapitan Morgan Passer, dowódca niszczyciela "Autolikosa", wyrusza na międzygwiezdny zwiad. Szukając śladów Drasinów oraz zbierając informacje potrzebne do wzmocnienia obrony Ziemi, ekspedycja natrafia na niepokojącą zagadkę. Odkrycie podważy wiedzę ludzi o znaczeniu Ziemi w Galaktyce i ujawni zatrważające prawdy. Passer wraz z załogą przekonają się, że choć inwazja zakończyła się, to niebezpieczeństwo dopiero nadchodzi.
Awatar użytkownika
kinga1976
Posty: 6
Rejestracja: 13 gru 2015, 15:47

13 gru 2015, 15:49

Po pracy zawsze staram sie jakoś zrelaksować, żeby zapomnieć o tym całym stresie i wypocząć jak należy. Wtedy zazwyczaj sie gam po książkę albo ciekawy film, żeby całkiem oderwać się o pracy, która mnie kosztuje tyle stresu i nerwów. A latem zazwyczaj wychodzę na długie spacery, żeby pooddychać jak najwięcej świeżym powietrzem.
Awatar użytkownika
tomaszzet
Posty: 6
Rejestracja: 15 gru 2015, 13:14

15 gru 2015, 18:53

Ja także jestem czytelnikiem, jak niektórzy tu, ale lubię też dobry film obejrzeć, najlepiej klasykę. Mój ulubiony film to Życie Carlita! Stare, ale jare!
Tytułowy bohater, Carlito Brigante, to były portorykański gangster, który po pięcioletniej odsiadce wraca na ulice Nowego Jorku. Niemłody już kryminalista, kiedyś narkotykowy boss, teraz chciałby wieść życie prawego obywatela. Zrywa z przestępczością, a jego adwokat i zarazem najbliższy przyjaciel, Klienfeld, załatwia mu udziały w jednym z klubów z muzyką latynoską. Niestety, dobre chęci nie wystarczą - dawne kontakty i nawyki szybko dają o sobie znać. Złym duchem Carlita okazuje się sam Kleinfeld, który pragnie wykorzystać go dla własnych celów.
Awatar użytkownika
majapodlaszewska
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2015, 10:20

30 gru 2015, 10:22

Spędzam czas ze swoim mężem i dziećmi. Gramy w gry planszowe, jeździmy na rowerze, gotujemy:)

------------------
psycholog Katowice
Awatar użytkownika
Marcellina
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2016, 19:53
Lokalizacja: Poznań

22 sty 2016, 20:18

tak jak większość, czytam. czasem też w coś zagram albo śpię ;)
Awatar użytkownika
noncurta
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2016, 22:28

05 lut 2016, 17:07

Ja uwielbiam spacerować i poznawać nowe miejsca. Czasem nawet spędzam tak całe weekendy. Na przykład ten planuję spędzić w http://zajazdkruszwica.pl/. Odwiedzić Mysią Wieżę, przejść się nad Gopłem itp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa