Kreatywne CV - jako efekt zaskoczenia?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_matysik
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2015, 14:25
Lokalizacja: Świnoujście

01 mar 2015, 14:39

Kreatywnym CV możemy naprawdę zadziwić i dzięki temu możemy dostać upragnioną pracę, ale czy zawsze? Trzeba być po prostu pomysłowym i odnieść swoją kreatywność do aplikowanej posady w danej branży. Za każdym razem jest inaczej, więc musimy mieć naprawdę dobre pomysły, aby takie CV wywołało pożądany efekt. Bywają jednak sytuacje w których kreatywne CV nie wiele pomoże, a nawet mogło by zaszkodzić. Więcej o kreatywnym CV - http://szukamepracy.pl/baza-wiedzy/wpis ... any-sukces
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

04 mar 2015, 14:43

nie do każdej pracy takie kreatywne cv się nada. Ok na stanowisko w branży reklamowej. Ale osobiście wolałabym żeby księgowa w mojej firmie była bardziej poukładana i stonowana i miała umiejętności a nie kreatywność i polot ;) trzeba dopasowywać styl cv do pracy jaką wykonujemy ;) w generatorze szybkiecv to jest fajnie połączone, bo daje nam cv fajne, ciekawe, dobrze zbudowane a nie przekombinowane.
Awatar użytkownika
taga
Posty: 192
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:41

23 mar 2015, 14:59

Też mi się wydaje, że nie zawsze trzeba mieć kreatywne CV. To zależy od miejsca do którego aplikujemy.
Awatar użytkownika
ktcmp
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2015, 13:10

24 mar 2015, 13:12

Nie podoba mi się pomysł takiego CV..

http://ktd.com.pl
Awatar użytkownika
Kolewia
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2015, 12:06

26 mar 2015, 09:57

Wyróżniającym CV może być też CV po prostu z lekkimi akcentami graficznymi, który może być czytelne, przyjrzyste i funkcjonalne. Trzeba znać umiar i smak. Szlaczki, gradienty, motylki czy inne "upiększacze" to rzeczywiście może odpychać. Przyjęło się, że Kreatywne CV to odrazu ludzie myślą " tylko dla grafika" czy fotografa. Jestem zdania że swoją innowacyjność i nieszablonowość powinno pokazywać się zawsze i wszędzie. Razem z tłumem idą tylko Ci którzy nie chcą się wybić i osiągnąć więcej. Moja koleżanka zrobiła super CV, bardzo szybko z Kreatora CV na http://craft-cv.com/ gdzie tak na prawdę nie trzeba znać programów do grafiki i można stworzyć przykuwający uwagę życiorys.
Awatar użytkownika
marcin22
Posty: 49
Rejestracja: 30 sty 2015, 16:21

16 kwie 2015, 20:50

najlepsze cv można dostać na pracaidealna.pl napisane przez profesjonalistów i przetłumaczone na norweski
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

06 lip 2015, 14:38

Teraz modne są infograficzne cv.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

23 lis 2016, 11:37

Kreatywne cv nie zawsze jest dobrym pomysłem, wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko się aplikuje.
Awatar użytkownika
dianka
Posty: 5
Rejestracja: 09 gru 2016, 12:15

09 gru 2016, 12:32

Otóż to. Jak aplikujemy na stanowisko np. w banku to kreatywne CV raczej nam nie pomoże, a może wręcz zaszkodzić. Natomiast jeśli praca wymaga kreatywności, nowych pomysłów itp. to takie CV jest wskazane :)
Awatar użytkownika
taga
Posty: 192
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:41

13 gru 2016, 13:50

Moim zdaniem grunt to dopasować je do potrzeb. Nie ma co się za bardzo wychylać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa