Języki obce

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wiktoria92
Posty: 20
Rejestracja: 01 gru 2017, 09:20

01 gru 2017, 09:28

moim zdaniem znajomość języka może bardzo pomóc w życiu, nie tylko w pracy. Wiadomo, ze angielski to już standard, ale takie mniej popularne języki jak np. czeski czy węgierski tez mogą być przepustką do dobrej pracy, bo konkurencja na dane stanowisko jest od razu mniejsza.

Poza tym jak znacie angielski, to macie tyle możliwości jeśli chodzi o naukę przez internet. Sama tego nie doceniałam dopóki nie poznałam bliżej języka.
Awatar użytkownika
Sasetka
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2018, 12:55

22 lut 2018, 16:42

A co w zakresie języka rosyjskiego? Czy uważacie, że na przykład takie rosyjski fiszki będą pomocne w nauce?
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

22 lut 2018, 20:40

No ja zawsze wyszczególniam języki obce w CV (akurat robię cefałki w SzybkieCV i tam ładnie można to podkreślić, całą tabelkę z językami), bo znam ich aż 4. Zawsze wydawało mi się, że to mój duży atut.
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

13 kwie 2018, 06:14

W pełni się z Wami zgadzam i tym bardziej uważam, że im szybciej rozpocznie się naukę języków obcych tym lepiej. To jeden z powodów dla których wysłaliśmy naszego syna do polsko-angielskiej prywatnej szkoły Edison na warszawskim Wilanowie. Wysoki poziom nauczania, styczność z językiem na co dzień. Poza tym muszę pochwalić nauczycieli i panią dyrektor. Da się zauważyć, że bardzo angażują się w edukację i wychowanie dzieci.
maja123

23 cze 2018, 19:09

Bez wątpienia język angielski to dziś podstawa. Bez znajomości języka, przynajmniej na poziomie komunikatywnym szanse na znalezienie dobrej pracy są nikłe. Również w prywatnym życiu będziemy często napotykać bariery językowe, bo przecież dziś coraz więcej podróżujemy a i nasze miasta turystyczne są odwiedzane przez zagranicznych turystów. Jest wiele możliwości uczenia się języków niezależnie od wieku. Mnie na przykład bardzo zainteresowała oferta, bo choć angielski znam to w pracy potrzebny jest mi niemiecki więc chcę trochę się podszkolić.
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

24 cze 2018, 03:18

Warto się uczyć im więcej ich znasz tym lepiej.
Awatar użytkownika
EmmiliaF
Posty: 17
Rejestracja: 29 paź 2017, 08:50

14 sie 2018, 11:39

Co do biur tłumaczeń to też mogę w sumie coś podrzucić. Firma https://euro-tlumaczenia.pl to głównie świetne biuro tłumaczeń dla firm, biznesu. Wykonują nawet najbardziej skomplikowane projekty tłumaczeniowe skupiające dziesiątki specjalistów. Także też oczywiście pomagają klientom indywidualnym
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

24 wrz 2018, 23:11

W dzisiejszych czasach mamy naprawdę sporo możliwości, więc warto z nich korzystać :) Ja jak chciałam się nauczyć hiszpańskiego, to po prostu pobrałam sobie na telefon aplikację z https://play.google.com/store/apps/deta ... .vocapp.es . Na początku myślałam o jakichś prywatnych korepetycjach, ale okazały się one całkowicie zbędne. Wystarczyło mi kilka tygodni z aplikacją, by umieć się dogadać w języku hiszpańskim :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa