Co lubicie robic po pracy?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

05 lis 2015, 13:57

Po pracy to kino, kawiarnia i spacer.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

09 lis 2015, 10:06

Jak z piosenki :). Mnie też bardzo pasuje i kino i kawiarnia i spacer :)
Awatar użytkownika
dankamajek
Posty: 6
Rejestracja: 11 lis 2015, 23:03

11 lis 2015, 23:12

Ja mam po pracy tak wypełniony czas, że prawie nie mam kiedy się nudzić, a czasami bym chciała. Uprawiam sport chodzę na szkolenia, raz na jakiś czas wybieram się na zakupy bądź do kina. Wieczorami przed zaśnięciem czytam książki bądź oglądam jakiś ulubiony serial. Albo gdy pogoda jest brzydka to uczę się szyć, właściwie wychodzi mi to już całkiem dobrze i to zajęcie też pochłania mi w ostatnim czasie dużo wolnego czasu. Bardzo rzadko mam taki dzień kiedy nie robię kompletnie nic tylko po prostu się nudzę
Awatar użytkownika
dankamajek
Posty: 6
Rejestracja: 11 lis 2015, 23:03

15 lis 2015, 00:52

Ja niestety bardzo rzadko mam czas na to żeby móc gdzieś wyjść po pracy. Tylko raz w tygodniu znajduje godzinę na aerobik. A w pozostałe dni to oczywiście zakupy, gotowanie obiadu zabawa z dziećmi, pranie, sprzątanie, gotowanie i jeszcze wiele więcej innych obowiązków. Zazdroszczę tym którzy mają więcej czasu dla siebie. Ale najważniejsze jest to że raz na dwa tygodnie znajdę jeszcze chwilę na kosmetyczkę i fryzjera. A poza tym mój czas jest tak wypełniony że nawet nie wiem kiedy zasypiam
Awatar użytkownika
Grzegorzlsp
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2015, 16:06

19 lis 2015, 18:09

Po pracy? Może to dziwne, ale lubię czytać:-) co prawda nie romanse, ale książki innego rodzaju, np. na weekend mam zamiar skończyć Krucyfiks, autorstwa Chrisa Cartera. Przyprawiający o dreszcze, mroczny i niepokojący thriller, który wbija w fotel i długo nie pozwala zasnąć. W głębi parku narodowego Los Angeles National Forest, w opuszczonej chacie, policjanci odkrywają zwłoki młodej kobiety. Przed śmiercią ofiarę okrutnie torturowano, a na koniec przywiązano ją za nadgarstki do dwóch równolegle ustawionych drewnianych pali.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

23 lis 2015, 14:29

Idę do biblioteki wypożyczyc tę książkę.
Awatar użytkownika
PrzemKal
Posty: 19
Rejestracja: 27 lis 2015, 12:18

01 gru 2015, 12:00

Ja nie umiem odpoczywać po pracy. Wracam do domu i zawsze się coś znajdzie... ostatecznie oglądam przed snem jakiś film albo serial bo na nic innego nie mam czasu. W weekendy to co innego... jeśli kobieta mnie nie wykorzystuje (;P) to mam w końcu czas żeby zająć się moimi figurkami ;)
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

03 gru 2015, 16:00

Też bardzo często czytam po procy. Teraz sięgam po nową książkę Cobena.
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

17 gru 2015, 19:11

Ja strasznie lubię polować na jakieś okazje, tak więc moim ulubionym zajęciem po pracy jest wyszukiwanie fajnych aukcji na allegro i potem licytowanie (to znaczy przyznaje sie, nie ja licytuje samodzielnie, pomaga mi w tym dzielny snajper http://www.aukcjoner.pl/snajper-allegro/ - zawdzięczam mu sporo cenniejszych wygranych aukcji)
Awatar użytkownika
mirkapawlicka
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2015, 06:13

22 gru 2015, 06:16

Najczęściej po pracy wykonuję jakąś aktywność fizyczną. Albo biegam, albo chodzę na basen.

----------------
haftki ozdobne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa