Forum na sprzedaż

zdrowa dieta

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: zdrowa dieta

Postautor: bohuter » 31 maja 2018, 17:07

najważniejsze by jeść dużo warzyw i owoców według mnie.
bohuter

Postautor: maja123 » 31 maja 2018, 21:59

Niestety, samodzielne ułożenie zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diety jest niezwykle trudne. I dlatego uważam, że najrozsądniej jest zdecydować się na wizytę u dietetyka. Chcąc znaleźć takiego, znajdującego się nieopodal nas, warto skorzystać z portalu internetowego https://kcalmar.com/dietetycy/wroclaw/ który poniekąd ich zrzesza i pozwala na jego odnalezienie... To na pewno lepsze rozwiązanie niż stosowanie diet ogólnodostępnych, które niekoniecznie mają pozytywne działania na organizm ludzki.
maja123

Postautor: kaliope » 04 cze 2018, 18:39

Szukajac przepisów na dietę warto zagladać na blogi takie jak ten https://nianio.com.pl/category/kulinaria/ Tutaj masz duzo dań które są smaczne oraz zdrowe. Ja często tracę wenę twórczą w kuchni i wtedy z pomocą przychodzą mi takie blogi :)
kaliope

Postautor: marysiu » 07 cze 2018, 13:54

Zobacz sobie kogoś takiego jak dietetycy livediet24, bo z pewnością pomogą tobie w rozwiązaniu problemów z otyłością. To jedna z najlepszych poradni w Warszawie.
marysiu

Postautor: maja123 » 13 cze 2018, 17:43

Najważniejsze w odchudzaniu jest rezygnacja z żywności wysoko przetworzonej. Nie jedzmy fast foodów. Najlepiej będzie jeśli zaczniemy spożywać posiłki, które przygotujemy zupełnie samodzielnie! Można przy tym korzystać z różnorodnych przypraw, które nadadzą naszemu posiłkowi wyjątkowego smaku. Uwielbiam "Tymianek z Polski" z Knorra. Ostatnio dodałem go do grzanek i były nieziemskie!
maja123

Postautor: cheko » 14 cze 2018, 16:17

Nie używajcie żadnych diet skracających ilość kalorii, bez sprawdzenia zapotrzebowania waszego organizmu na składniki odżywcze, bo można wyrządzić sobie krzywdę! Dlatego radzę nie czytać porad w internecie, jeżeli nie znamy dokładnego zapotrzebowania na tłuszcze, białko, węglowodany. Wiele osób narzeka na brak efektów, bo mają niedostosowaną dietę.
cheko

Postautor: sowa » 15 cze 2018, 10:21

Można dodatkowo pomyśleć też o suplementacji. Jeżeli dieta nie jest odpowiednio zbilansowana to suplementy diety mogą okazać się przydatne. Poczytajcie trochę o tym, czym kierować się przy ich wyborze: http://tantus.pl/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-suplementow-diety/.
sowa

Postautor: fitfan » 17 cze 2018, 13:33

Warto w kwestii diety zawsze konsultować się ze specjalistą, on najlepiej doradzi jaka dieta będzie dla nas odpowiednia, obliczy odpowiednie dla każdego zapotrzebowanie kaloryczne i ustawi odpowiedni minus lub naddatek energetyczny w zależności od naszego celu np odchudzania czy budowania masy mięśniowej. Warto zamówić np usługę w internecie np. plan dietetyczny online - to dość wygodna forma.
fitfan

Postautor: ewabielen » 18 cze 2018, 12:21

Jak wyglądają wasze posiłki podczas diety?
ewabielen

Postautor: biedroska » 20 cze 2018, 18:44

Ja ostatnio zamawiam sobie dietę pudełkową z Optimal Fit i jadam wlaściwie wszystko. Moja dieta jest bardzo zróżnicowana i ciesze się z tego. Jadam dużo warzyw i mam aż 5 posiłków dziennie. Jestem syta, a kilogramy lecą w dół.
biedroska

Poprzednia

Wróć do Forum ogólne