Kiedy należy założyć konto firmowe

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Xena002
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2017, 21:33

28 lip 2017, 19:22

Ja to nie mam kompletnie żadnej wiedzy w tym temacie. Niestety, nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
katpio123
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2017, 16:16

03 sie 2017, 16:19

Konto firmowe musisz założyć zaraz na samym początku wykonywania działalności tak aby pierwsze przelewy wpływały już na konto firmowe. Tu masz bardzo ciekawy blog najlepsze konto w banku i tam znajdziesz wiele podpowiedzi i wskazówek jak dobrać najlepsze konto zarówno firmowe jak i osobiste.Mi ta strona bardzo pomogła w wyborze :)
Awatar użytkownika
LukeShaw
Posty: 27
Rejestracja: 12 wrz 2016, 11:57

05 sie 2017, 15:57

Ja teraz widziałem, że rachunek firmowy z linią kredytową w Toyota Banku jest dobrym wyborem. Założyć spokojnie można od 1 dnia prowadzenia działalności, obsługa konta może być darmowa jeśli tylko ma się środki na koncie (25k dla firmy to nie tak dużo), programy aktywizacyjne dla klientów. Jak dla mnie bardzo fajna opcja
Awatar użytkownika
Marianna89
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2017, 20:16

13 sie 2017, 16:46

Świetnie :) Dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)
Awatar użytkownika
luck
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2017, 09:16

08 wrz 2017, 13:04

Najlepiej jest takie konto założyc sobie na samym poczatku. Wprawdzie wiele kont osobistych oferuje mozliwośc przelewów do urzędu skarbowego oraz do zusu, jednak sam jestem zdania,że nie ma sensu łaczyc spraw zawodowych z osobistymi.
A samo konto firmowe wcale nie musi byc drogie. Sa banki, które oferują calkowicie darmowe konta firmowe:
idea bank
nest bank
alior bank
Tutaj https://www.gazeta-mosina.pl/2017/jakie ... wskazowek/ kilka wskazówek jakie konto bankowe założyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa