Praca w Internecie

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
aronman
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2014, 11:46

20 mar 2014, 11:49

copywriting da szansę na zarobek :)
_______________
Polecamy usługę projektowanie wnętrza. Idź do strony już teraz.
Awatar użytkownika
stanley
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2014, 17:50
Lokalizacja: Oświęcim

21 mar 2014, 17:54

Nie wierzycie, a branża stale się rozwija, social media, strony www, copywriting wszystko to dobra praca oświęcim, o ile podejdzie się do tematu w należyty sposób
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

03 kwie 2014, 17:17

I jeśli ma się naprawdę dobrego i uczciwego pracodawcę
Awatar użytkownika
taga
Posty: 192
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:41

24 maja 2014, 11:44

Jest coraz bardziej popularna. Ludzie płacą za prowadzenie strony internetowej firmy, bloga, fanpage na Facebooku.
Awatar użytkownika
MaciejBac
Posty: 8
Rejestracja: 25 cze 2014, 20:40

29 cze 2014, 10:35

Bez wątpienia rozwój internetu, a przede wszystkim ilość osób, które z niego korzystają doprowadził do tego, że jest coraz więcej możliwości na prowadzenie interesów i ogólnie pracowania w internecie. Przykładowo fotografowie mogą poszerzać swoją ofertę o zdjęcia firmowe i dzięki internetowi pozyskiwać potencjalnych klientów. W przeciwnym razie byliby tylko ograniczeni do lokalnego rynku, a tak mają praktycznie całą Polskę w zasięgu ręki.
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

02 lip 2014, 13:16

Przyznam, że właściwie nie ma lepszego sposobu na pozyskanie klientów niż stworzenie wirtualnej wycieczki po swojej firmie. Choć to pewnie kosztowne przedsięwzięcie.
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

09 paź 2015, 14:55

Nie wiem jak można zarobić w Internecie, nie ogarniam tego.
Awatar użytkownika
trzamek
Posty: 7
Rejestracja: 20 paź 2015, 00:11

21 paź 2015, 22:05

Ja dobry rok temu pisałam opinie w internecie na temat różnych produktów. Ale to było dorabianie, a nie zarabianie. W sumie to można było napisać o dosłownie wszystkim np. o samochodach, paście do zębów, kredkach, no dosłownie o wszystkim. I za każdą opinie zbierało się punkty i potem można było to wymienić na nagrody. Ja osobiście pisałam krótko te opinie, bo za późno znalazłam tą strone, a te opinie można było pisać jeszcze tylko przez miesiąc. Wybrałam sobie za to bon za 200 zł do wydania w sklepie cropp i chyba 3 doładowania telefonu.
Awatar użytkownika
Olga2015
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2015, 16:05

22 paź 2015, 08:53

Witajcie jeśli chodzi o zarabianie w internecie to spotkałam się z wieloma ofertami. Nie ma co wierzyć w kokosy. Ze niby ktoś zarobi mega sumę za nic nie robienie. Trzeba się napracować , żeby co kolwiek zarobić. Polecam copywritering oraz marketing szeptany. Nie ma z tego kokosów ale parę groszy wpada do kieszeni:)
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

26 paź 2015, 13:50

jesli posiadasz własną stronę internetową lub bloga to sprawa wygląda bardzo prosto, bo można zarabiać na programach partnerskich :) promujesz dane usługi/produkty na swojej witrynie i nawet kilka razy w miesiacu otrzymujesz prowizję z tego tytułu. Jak przeglądałam oferty kilku programów to wybrałam NovaCash bo mają chyba najlepsze warunki, narzędza i materiały reklamowe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa