Który kurs lepszy?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Margoni
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2017, 04:36

23 lis 2017, 06:51

A zastanawiałaś się może nad pracą w takim charakterze ? http://ahiro.pl/wymagania-umiejetnosci-konferansjera/ Z tego co wiem ludzie potrafią dużo zarobić, a generalnie na pewno jest to do nauczenia , sama Właśnie o tym myślę...
Awatar użytkownika
Dzoanna
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2017, 15:02

24 lis 2017, 15:09

Moim zdaniem ogólnie szkolenia zawodowe są bardzo ważne. To właśnie kursy stanowią kartę przetargową w momencie poszukiwania pracy. Dlatego warto się doszkalać cały czas jeśli wiemy, że dany kurs może nam się w przyszłości przydać.
Awatar użytkownika
oski
Posty: 26
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

27 lis 2017, 14:46

Kurs, czy szkolenie musi być później potrzebne, żeby był sens w nim uczestniczyć. Do dziś panuje moda na to, żeby zaliczać jak najwięcej kursów. Ja wychodzę z założenia, że dla kursanta najrozsądniejsze są oferty typu http://emt-systems.pl/szkolenia-siemens ... tware.html po których albo dostanie podwyżkę albo ma wręcz pewną pracę.
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

09 gru 2017, 07:58

Odpowiedz na zadane w temacie pytanie jest trudne bo uważam, że dla każdego inny kurs będzie się wydawał lepszy, atrakcyjniejszy czy przydatny w codziennych zajęciach. Ja u siebie w firmie zajmuje się od niedawna organizacją eventów, wyjazdów, konferencji itd. Jestem obecnie w trakcie kursu dla event managerów w EMGT i już wiem, że to był strzał w 10 bo program zajęc jest tak skonstruowany, że ucze się po kolei tego, z czym do tej pory miałam największy problem jak chociażby pozyskiwanie sponsorów.
Awatar użytkownika
Kasiaaa
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2015, 20:42

09 gru 2017, 13:52

No przecież kurs powinien być zgodny z naszymi zainteresowaniami. Nie rozumiem jak można zrobić kurs na księgową jak się nie zna na księgowości. Najlepiej to wybierać szkolenia takie które nam się przydadzą. Ja zrobiłam kurs na księgową i pracuje w Link Transport. Z tego co wiem to nadal poszukują pracowników na to i inne stanowiska. Wiec decydując się na kurs warto wybrać taki co się przyda.
Awatar użytkownika
Worker121
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2017, 01:27

11 gru 2017, 01:30

Tak jak pisali poprzednicy - wszystko zależy od Twoich preferencji.
Awatar użytkownika
kornelka3
Posty: 53
Rejestracja: 24 lis 2017, 15:58

28 sty 2018, 15:32

Teraz popularny jest również kurs napełniania zbiorników przenośnych, butli z gazem fluorowanym. Wielu mężczyzn z takimi umiejętnościami jest poszukiwanych w firmach. Ten kurs jest fajnie prowadzony, więc szybko można zdobyć nowy zawód i znaleźć fajną pracę.
Awatar użytkownika
ernii2000
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2018, 08:51

31 lip 2018, 09:08

Witam, chciałbym zainwestować w jakieś szkolenia zawodowe które podwyższą moje kwalifikacje, mam już kurs na operatora wózka widłowego. Myślałem nad zrobieniem kursu na f-gazy. Co sądzicie? Może ktoś ma z tym doświadczenia? Jeśli nie to to jaki inny kurs wybrać?
Awatar użytkownika
muster
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2018, 11:59

31 lip 2018, 14:11

Ja się zajmuję kwestiami technicznymi działania stron internetowych, więc dla mnie cenne są wszelkie kursy i szkolenia, które pozwolą mi poszerzyć wiedzę z programowania czy kodowania w językach programowania. Generalnie uważam, że lepiej jest wybierać specjalistyczne, w jakiś sposób związane z naszym zawodem szkolenia niż jakieś zupełnie przypadkowe i ogólnikowe.
Awatar użytkownika
Mermagda0
Posty: 27
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:26

14 sie 2018, 13:50

Jak wybieracie kurs do siebie to kierujcie się przede wszystkim tym, żeby ułatwiło to wykonywanie pracy która będzie wam się podobać. Wiadomo też że musi to być przyszłościowa praca. Mysle ze szkolenia od http://szkoleniaics.pl takie jak kursy trenerskie, instruktorskie będą bardzo dobrą opcją :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa