zmiana pracy, czy warto??

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
e4r5t
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 16:58

21 wrz 2011, 17:31

Witam. Mam do was pytanie, ponieważ nie wiem co mam zrobić, dostałem ofertę pracy w konkretnej firmie internetowe, jako informatyk, a dokładnie specjalista ds. obsługi sieci w chwili obecnej również pracuje w firmie internetowej, ale jako instalator sieci bezprzewodowych i zarabiam 2000zł na ręke brutto niestety mam najniższą krajową, co prawda praca mi się podoba, czas szybko leci itd, ale znowu pytanie ? mając 30-40 lat i biegać po dachach?? jakoś tak dziwnie:/ natomiast tutaj mogę mieć 40 lat i pracować za biurkiem i do tego firma rozwija się z dnia na dzień, wygryza konkurencje, oraz wykupuje inne firmy internetowe. Prezes zaproponował mi 2400brutto na początek co daje natto jakieś 1750zł i nie wiem co robić, bo mam na utrzymaniu parę spraw i te 1750zł mi nie starczy:/ teraz mam 2000 i jest akurat na styk, co mi radzicie??(może to prymitywne pytanie, ale naprawdę nie wiem co robić:/)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa