Potrzebuję porady: chciałabym dobrać odpowiedni internet.

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dominika
Posty: 10
Rejestracja: 13 cze 2011, 13:16
Lokalizacja: Białystok

19 wrz 2011, 18:02

Witam wszystkich forumowiczów.
Zmieniłam niedawno pracę i przeprowadziłam się do Białegostoku. Muszę zdecydować się na dobrą ofertę internetu, być może połączoną z telewizją kablową, ale to już zależy od ceny i specyfikacji samej oferty. Czy możecie polecić mi coś ciekawego, bo rynek jest pełen ofert i nie mam za bardzo czasu na szukanie i wertowanie kolejnych stron. Bardzo proszę o pomoc!
Awatar użytkownika
maharadza
Posty: 10
Rejestracja: 13 maja 2011, 13:20
Lokalizacja: Warszawa

19 wrz 2011, 22:37

to wszystko zależy od twoich potrzeb. jeśli potrzebujesz internetu, telefonu, tv to najbardziej opłaca się kupić cały pakiet usług w sieci kablowej. internet mobilny w takim wypadku odpada. mobilny internet ma zresztą sporo wad - zasięg, limity itd. jeśli chodzi o oferty sieci kablowych, to niedawno multimedia zaproponowało pakiet, w którym internet jest za darmo do pozostałych usług, co oznacza, że płacisz sporo mniej, bo jedno 'medium' ci odpada z kosztów. jeśli szybkość tego internetu ci wystarczy, to może jest to opcja dla ciebie.
Awatar użytkownika
dominika
Posty: 10
Rejestracja: 13 cze 2011, 13:16
Lokalizacja: Białystok

20 wrz 2011, 10:42

Dziękuję za podpowiedź!
Właśnie myślałam o kablowym połączeniu. Początkowo zastanawiałam się czy zdecydować się na internet, czy telewizję kablową najpierw (w ostateczności z internetem można łączyć się poza domem w publicznych miejscach - kawiarniach itp). Ale jeśli jest firma, która zaproponuje mi obie oferty w cenie jednej, to zaczyna mi się to podobać. Muszę zadzwonić do Multimedia i dowiedzieć się dokładniej jak to działa!
Awatar użytkownika
maharadza
Posty: 10
Rejestracja: 13 maja 2011, 13:20
Lokalizacja: Warszawa

20 wrz 2011, 21:37

no właśnie. jeśli masz wybierać między internetem a telewizją, to weź oba za jedną cenę. to ma sens! wreszcie jakaś firma myśli o swojej ofercie przyszłościowo. multimedia jako pierwszy dostawca mediów zrozumiała, że internet to coś powszechnego.
Awatar użytkownika
dominika
Posty: 10
Rejestracja: 13 cze 2011, 13:16
Lokalizacja: Białystok

22 wrz 2011, 21:47

Po Twoich radach zadzwoniłam do przyjaciółki i okazało się, że korzysta z Multimediów (w Warszawie) już prawie dwa lata - miała tam kablówkę i telefon, natomiast używała internetu z mobilnego modemu. Jak się tylko dowiedziała ode mnie o tej promocji, to włączyła ten darmowy internet i jest bardzo zadowolona! Teraz może płacić mniej a internet ma lepszy niż ten z modemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa