praca czy doktorat?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mama
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2011, 22:57

09 cze 2011, 23:00

Jestem mamą rocznego synka i jednocześnie w 5tym m-cu ciąży. Do grudnia 2010 pracowałam jako manager w dużej korporacji ale ze względu na dużą odległość od domu, zrezygnowałam z pracy, nie poszłam na wychowawczy bo chciałam dalej pracować, ale jeszcze w styczniu maleństwo się poczęło, więc jestem teraz bezrobotną mamą w ciąży bez prawa do świadczeń itp. Ehh...
Nie jestem typem kury domowej, jak nie działam to odbija się to na mnie i całej rodzinie (pracowałam po 12-14h dziennie). Czuję się świetnie w ciąży, wiec zapisałam się na studia podyplomowe, a teraz pytanie co dalej?. Do pracy wrócę za rok, czyli wypadam z rynku pracy-nie ma co się oszukiwać. Pomyślałam więc o doktoracie na kierunku który mnie bardzo interesuję i lubię pracę naukową. Z jednej strony mam zajęcię, rozwijam się, mam kontakt z dorosłymi ludźmi i mam czas dla dziecka, z drugiej strony żadne pieniądze i zablokowanie się na kilka lat z ryzykiem trudności powrotu do pracy zawodowej.
Jak to widzicie? Czekam na wszelkie sugestie które pomogą mi podjąć decyzję. Z góry dziękuję :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa