Była DG a teraz szukanie etatu. Jak pracodawcy to potraktują

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
furgonik.pl
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2010, 11:54
Lokalizacja: lubelskie

18 mar 2010, 12:37

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem.

Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii i się poradzić.
W związku z tym, że zakończyłem ostatnio jedną pracę, szukam nowej, ale też się zastanawiam, czy nie będę musiał wrócić do własnej działalności gospodarczej.

14 lat prowadziłem własną działalność, a na etacie pracowałem tylko 3 lata. Rok po szkole i dwa lata ostatnio.

Jak firmy, w których składam aplikacje mogą mnie z tego powodu traktować?
- Doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności potraktują jako plus. Bo mam wiele różnych doświadczeń, nie tylko zawodowych. Wiele spraw potrafię załatwić, potrafię działać samodzielnie, w stresie, pod presją zadań i czasu, w nienormowanym czasie.
- Potraktują na minus. Bo, sam nie wiem, może będą się czegoś obawiać, że zechcę wrócić na swoje, że nie potrafię się podporządkować, że mogę mieć za duże wymagania.
- Nie ma to znaczenia.
Co sądzicie na ten temat?

Informacje o sobie zamieściłem na swojej stronie furgonik.pl i chciałbym, żebyście ocenili, czy strona sprawia dobre czy złe wrażenie? Czy może mi pomóc, czy może szkodzi, bo mało profesjonalnie np. wygląda?
Strona nie jest komercyjna, chociaż tak akurat wygląda, bo z rozpędu zacząłem ją tworzyć pod kątem własnej DG.

Andrzej Romańczuk
z lubelskiego

romanserwis@neostrada.pl
tel. 602 500 904
gg: 443102
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa