Jak znaleźć pracę, jesli nic się nie umie robić?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martin
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2018, 09:04

06 sie 2018, 07:16

W takiej sytuacji zawsze można podnieść swoje kwalifikacje np. biorąc udział w szkoleniach
chociażby z kompetencji miękkich 4grow.pl/szkolenia/wystapienia-publiczne-szkolenie-prezentacje-szkolenia

Warto zainteresować się tematem bo takie szkolenia można zrefundować! Wartościowa wiedza,
nowe umiejętności dają pewność siebie no i faktyczne cenione narynku narzędzia takie jak autoprezentacja!
Awatar użytkownika
Mongolka
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2018, 18:04

30 sie 2018, 23:07

Chodzić na szkolenia, uczyć się, rozwijać a nie siedzieć w mijescu. To jest podstawa. Ja po kursie na event managera emtg.pl/ szybko znalazłam pracę. Ale to się trzeba doszkalać a nie czekać na cud
Awatar użytkownika
Neolithicnl
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2018, 18:34

11 wrz 2018, 17:37

Mam niewielkie doświadczenie w tym obszarze. Dlatego też ciężko będzie mi coś doradzić.
Awatar użytkownika
bayka
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2018, 20:32

17 wrz 2018, 20:33

Trzeba umieć się zareklamować i sprzedać, czyli radzę ci poćwiczyć autoprezentację. Pomocne mogą być wykłady Marcina Mańki, dzięki którym nauczysz się pewności siebie i radzenia sobie w stresujących sytuacjach. Jeśli pracudawca zobaczy w tobie potencjał i chęć zaangażowania, to brak doświadczenia zejdzie na drugi tor. Pracodawca będzie chciał w ciebie zainwestować i wszystkiego cię nauczyć
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

30 wrz 2018, 20:33

Praca jako dozorca nie wymaga dużych umiejętności.
Awatar użytkownika
ekonomka
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2018, 19:36

01 paź 2018, 19:42

Najważniejsze to nie mówić o sobie w ten sposób.. jeśli na prawdę nic nie umiesz to naucz się czegoś na własną rękę albo idź na studia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa