Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

wózki easy go - co sądzicie ?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: wózki easy go - co sądzicie ?

Postautor: dusia » 10 paź 2018, 13:05

kikiki tak ja mam wózek optimo w wersji 3w1 :) z gondoli już powoli wyrastamy i niebawem bedziemy sie przesiadac na spacerowke ale generalnie polecam. u nas zdaje egzamin na 100%
dusia

Postautor: jastrząb » 11 paź 2018, 14:25

mój syn też jedzi wozkiem z firmy easy go ale mamy już taką typową spacerówkę, z tego co pamiętam to model VOLT. Żona go kupowała i wiem, że jest o tyle oryginalny bo przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 15 kg wagi.
jastrząb

Postautor: harmonia » 12 paź 2018, 6:16

Kup taki wózek, który będzie ci po prostu odpowiadał...
harmonia

Postautor: Mermagda0 » 15 paź 2018, 7:58

To wydaje się być logiczne to co mówisz, jednak sam wybór nie jest taki prosty. Nie wiem czy widziałaś jaki jest wybór wózków dziecięcych:P Na pewno musisz kierowac się głównie praktycznymi rzeczami. Fajnie jak wózek jest lekki, zwrotny, ma dosyć duże koła, żeby łatwo jeździło się po nierównościach. Ważne jest także lekkie składanie i rozkładanie go. Dobrze jest zainwestować od razu w o taki śpiworek dziecięcy który na spacerach zagwarantuje osłone dla dziecka zarówno przed zimnem jak i wiatrem.
Mermagda0

Wróć do Forum ogólne