Jak poprowadzić księgowość swojej firmy?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
maja123

25 wrz 2018, 16:36

Tak jak w tytule – jak poprowadzić księgowość swojej firmy? Zająć się nią samodzielnie, czy powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie?
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

26 wrz 2018, 13:51

Jeżeli znasz się na księgowości to droga wolna, jak nie, to raczej lepiej zgłosić się z tym do specjalisty, to jest, księgowego.
Awatar użytkownika
Borysowa
Posty: 18
Rejestracja: 27 wrz 2018, 01:24

27 wrz 2018, 01:31

Ja korzystam z usług biura księgowego, wolę się skupić na działaniu w branży. Po prostu trudno byłoby mi znaleźć czas na papierologię.
Awatar użytkownika
Loka34
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2017, 11:17

23 sty 2019, 21:46

Moim zdaniem warto zrobić wszystko, aby możliwie jak najbardziej sobie tą kwestię uprościć. Można na przykład zdecydować się na elektroniczny obieg dokumentów od firmy http://www.primesoft.pl/. Dzięki niemu wiele procesów w firmie, zwłaszcza tych księgowych, będzie zachodziło dużo sprawniej i szybciej :)
Awatar użytkownika
mami
Posty: 55
Rejestracja: 22 lut 2017, 13:38

24 sty 2019, 09:38

Z pewnoscia z pomocą zaufanego biura księgowego, wtedy mozemy byc spokojni o nasze interesy i US. Od samego początku działania mojej firmy korzystam z usług zaufanych partnerów i nigdy sie nie zawiodłam. Od jakiegos czasu korzystamy takze z usług firmy Symlog, która specjalizuje sie w transporcie międzynarodowym http://symlog.eu/ Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i moim zdaniem sa najlepsi na rynku.
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

15 lut 2019, 16:16

Jestem w tym zakresie akurat tradycjonalistką i wolę sprawdzone stacjonarne biuro rachunkowe. Współpracuję już z biurem Gama od lat i nigdy nie miałam żadnych problemów z US czy ZUS. O tych internetowych szczerze wiele dobrego nie słyszałam.
Awatar użytkownika
BeciaKorpo
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2019, 09:44

13 mar 2019, 09:46

Ja korzystam z zewnętrznego biura rachunkowego biurokooperacja. pl - są w tym dobrzy, mają dobre ceny, sprawna komunikacja i święty spokój :)
Awatar użytkownika
małpeczka
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2018, 09:34

12 maja 2019, 11:48

Jesli znasz sie na temacie to smialo prowadz samodzielnie :D Dla mnie to czarna magia ale mam zatrudniona swietną ksiegową oraz kadrową. Dzialają wspolnie, maja swietne referencje i doswiadczanie. Prowadza cala dokumentacje, zajmuja sie umowami, zatrudnianiem nowych osob, finansami i ogolnie cala dokumentacja. Gdy dostaly zadanie znalezienia centrum medycznego z najlpszymi warunkami to przewertowaly kazda firme wzdłuz i wszerz by wynaleźć najlepsza. Dzieki nim postawilismy na medicover i to byla bardzo dobra decyzja
Awatar użytkownika
propagand
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:24

14 maja 2019, 05:26

Przede wszystkim szukaj w internecie. Dużo tego typu informacji można znaleźć.
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

18 sie 2019, 00:42

Ja nie zajmuje się rozliczeniami, wszystkie dokumenty przekazuję do biura rachunkowego Gama, które prowadzi mi księgowość. Pewne rzeczy lepiej zostawić specjalistom.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa