Wyprawa na Kilimandżaro??

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tango
Posty: 75
Rejestracja: 07 lip 2017, 18:11

18 wrz 2018, 18:14

Dzisiaj w pracy kolega rzucil tekstem, ze kazdy moze isc zdobyc Kilimandżaro - prawda to? I ze sa firmy, ktore organizuja takie wycieczki?? Cos wydaje mi sie to zbyt proste??
Awatar użytkownika
klaudzik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 15:50

30 sie 2019, 16:17

Ja słyszałam, że kili nie jest jakieś mega wymagające. O ile oczywiscie nie masz choroby wysokościowej.

Jeżli nie umiesz zorganizować, albo boisz się samodzielnej wyprawy, to mozesz podesłać propozycję tutaj: wycieczki. portaltatrzanski .pl może zorganizują dla małej grupki :) Swoją drogą, ja już wysyłałam tę propozycję, liczę, że sie uda.
Awatar użytkownika
krzysztof.fracko
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2018, 15:04

25 wrz 2019, 12:46

Co prawda nie zapuszczałem się jeszcze do Afryki zdobywać tamtejsze szczyty, ale wydaje mi się, że to wymagająca wyprawa. Może za jakiś czas, na początku przyszłego roku jadę na trekking do Portugalii z biurem sport-events, mają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu takich wycieczek więc myślę, że podołam nawet jako amator.
Awatar użytkownika
Aneczka
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2018, 14:07

04 lut 2020, 19:55

Przed taką wyprawą trzeba porządnie się przygotować, a kondycja też bardzo przydatna. Sama chciałabym kiedyś być uczestnikiem takiej wyprawy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa