Proszę o radę, pomoc. Problem z pracodawcą.

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
walas0
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2009, 23:58

11 gru 2009, 00:10

Witam, mam problem. Mam 19 lat. Studiuję i ostatnio podjąłem pracę w nocnym klubie jako barman. Pracowałem tam 3 weekendy czyli byłem w pracy 6 razy po czym stwierdziłem, iż to nie jest praca dla mnie i że nie chce tam pracowac. Menadzer utwierdzil mnie w przekonaniu kiedy bylem w pracy za 3 razem, ze pracuje juz u nich na normalnych warunkach i ze neidlugo powinienem podpisac umowe. Tak sie jednak nei stalo gdyz przed jej podpisanie (niestety glupota z mojej strony) stwierdzilem ze nie mam ochoty tam pracowac i umowilem sie z menadzerem iz rozlicze sie z nim ktoregos dnia. Gdy przyszlo co do czego stwierdzil ze nie podpisalismy jeszcze umowy. To byl okres probny i ze nie ma podstawy do tego aby mi zaplacic. Moje pytanie jest takie: Jak moge odzyskac moje pieniadze mowimy tu o 650zl. Z tego co wiem okres probny trwa 3 dni a potem gdy pracodawca nei podpisuje umowy to znaczy ze zatrudnia na czarno.....mam swiadkow ktorzy widzieli iz pracowalem tam 6 dni widzieli mnie za barem i dodatkowo wpisywalem sie regularnie na liste....Czy taki pracodawca ma obowiazek podpisac ze mna teraz taka umowe aby oddac mi pieniadze za przepracowane ciezko noce czy moze sie wypiac?? Niestety pracodawca moze mi to utrudniac gdyz wszedlem z nim w niemile relacje. A i czy do podpisania umowy o zlecenie potrzebny mi jest NIP?? Cxy np. wyplaca mi bez neigo pieniadze a ja im to do niose czy bez niego nie moga mi wyplacic. Bo nei ma jeszcze a teraz zle mi czekac 2 tyg.....Chce moje pieniadze z powrotem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa