Strona 1 z 1

Pozycjonowanie strony internetowej firmy

Post: 11 lip 2018, 17:59
autor: Dante12
Cześć wszystkim zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić by skutecznie rozreklamować firmę , myślicie że pozycjonowanie strony internetowej ma sens ? Zależy mi by firma była z łatwością wyszukiwana.

Re: Pozycjonowanie strony internetowej firmy

Post: 12 lip 2018, 12:53
autor: kaliope
Jeżeli chodzi o pozycjonowanie strony internetowej to będzie to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy, nie znam innego narzedzia oprócz pozycjonowania strony internetowej by łatwiej nas było znaleźć w wyszukiwarce googla, masz dwie możliwości albo Adwords albo firma, ja do pozycjonowania strony internetowej wybrałabym http://mateusz-kozlowski.pl Jest to bardzo dobra firma znająca się na SEO jak mało kto.

Re: Pozycjonowanie strony internetowej firmy

Post: 13 lip 2018, 12:08
autor: Pablo82
Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie... Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...

Re: Pozycjonowanie strony internetowej firmy

Post: 15 lip 2018, 16:20
autor: malgoska
Jesli zalezy ci na czasie i szybkich efektach to popros dobra firme, ktora sie zajmuje pozycjonowaniem o pomoc. Mozna dzieki takim dzialaniom szybko sie wypromowac i zyskac nowych klientow. Na pewno takie rozwiazanie jest dobre.

Re: Pozycjonowanie strony internetowej firmy

Post: 19 lip 2018, 21:12
autor: Linda23
Czasami na rynku gdzie jest dość duża konkurencja bardzo ciężko jest się przebić. Wtedy dochodzi do takiego zjawiska jak przejęcia firm (tu więcej na ten temat - http://www.glc.pl/fuzje-i-przejecia/) i większa firma wchłania mniejszą, przynoszącą mniejsze zyski. W ten sposób po połączeniu kapitałów i siły roboczej można zbudować znacznie większą i bardziej rentowną firmę.

Re: Pozycjonowanie strony internetowej firmy

Post: 29 lip 2018, 8:21
autor: monmon00
Ja oprócz takiej reklamy internetowej to popieram gadżety reklamowe - stara dobra forma reklamy. Z tym że teraz są o wiele ciekawsze gadżety, na przykład te od http://www.izisport.pl/ - bardziej praktyczne niż te co były kiedyś