Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

Medycyna estetyczna zabiegi

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

Postautor: monmon00 » 29 cze 2018, 22:00

Jak chcesz wykonać taki zabieg to koniecznie zadbaj o odpowiedniego lekarza. Możesz się umówić na konsultację do doktor Żukowskiej, przyjmuje w Łodzi. Moja żona u niej powiększała sobie piersi i ma teraz na prawdę piękne
monmon00

Postautor: bayka » 11 wrz 2018, 11:38

Masaż jest dobrym sposobem na naturalne powiększenie piersi;) I ciąża! Poza tym odradzam każdej kobiecie powiększanie piersi bo później ciężko jest wyczuć guzek, a potem może być za późno na leczenie... Poczytaj sobie na https://medycynadab.pl/ to zrozumiesz o czym mówię
bayka

Postautor: Mongolka » 21 wrz 2018, 18:56

Ja na wszczepienie implantów bym się nie zdecydowała, ale są teraz takie zabiegi które przeszczepiają tłuszcz z jednego miejsca w inne - https://klinikamiracki.pl/zabieg/lipotransfer/ I nad tym się zastanawiam, nawet już byłam na konsultacjach i wiem, że dość sporo można piersi powiększyć
Mongolka

Postautor: sarrube » 24 wrz 2018, 12:28

Warto według mnie popytać o to znajomych. To jest bardzo dobre rozwiązanie.
sarrube

Postautor: zakka » 28 wrz 2018, 13:14

Medycyna estetyczna jak najbardziej jest dla wszystkich, jednak trzeba wszystko robić z głową. Ja jestem po zabiegu kwasem hialuronowym, zadziałaliśmy na zmarszczki przy oczach. Efekt jest super, jest bardzo naturalny. Mój lekarz medycyny estetycznej polecił mi wypełniacz Restylane. Poczytałam o nim i zdecydowałam się na niego, bo to jeden z bardziej znanych produktów stosowanych na całym świecie. Jest przede wszystkim bezpieczny. A na tym zależało mi najbardziej.
zakka

Postautor: Dosia » 08 paź 2018, 16:59

Zerknijcie na ofertę tego gabinetuhttp://karolinakusnierz.pl/
Mają super zabiegi z kwasu hialuronowego
Dosia

Postautor: babeczka » 11 paź 2018, 13:43

Zerknij sobie tutaj medycyna estetyczna kraków
Oni mają dobrego dermatologa więc myślę, że możesz śmiało się umówić i skonsultować swój problem.
Koniecznie sobie wejdź na stronę o poczytaj. Jeżeli chcesz też jakiś konkretny zabieg na skórę to też tam wszystkiego się dowiesz
babeczka

Postautor: harmonia » 12 paź 2018, 6:16

Nie jestem zwolenniczką medycynyestetycznej
harmonia

Wróć do Forum ogólne