odszkodowanie.

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

29 kwie 2018, 10:22

Czy ktoś z Was korzystał już z pomocy firm, które pomagają w odzyskiwaniu odszkodowań ? Bliska mi osoba po wypadku komunikacyjnym nie jest w stanie dogadać się z ubezpieczycielem i wydaje mi się, że takie wsparcie byłoby nieocenione. Co sądzicie ? Możecie kogoś konkretnego polecić ?
Awatar użytkownika
jastrząb
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2018, 15:10

30 kwie 2018, 19:33

Na pewno warto zgłosić się do firmy, która pomoże Ci w tej patowej sytuacji. Zerknij sobie na ofertę firmy odszkodowania123. Nie martw się o koszta, rozliczasz się z nimi dopiero po tym jak uzyskasz większe odszkodowanie więc nie ponosisz żadnych kosztów na start. Dodatkowo w przypadku sprawy w sądzie ( a często się tak zdarza ) oni zapewniają Ci pomoc prawną. w 100% ich polecam :)
Awatar użytkownika
Speedy
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2018, 15:15

02 maja 2018, 17:17

Myślę, że warto poszperać w tym temacie w Internecie. Jest to najlepsze możliwe rozwiązanie ;)
Awatar użytkownika
Madameadame2
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:57

11 maja 2018, 10:03

Jakby to wszystko było tak jak Ci ubezpieczyciele na początku mówią :D Ale jak podpisuje się umowe to wszyscy są mili i mają świetne oferty, a jak przychodzi do zapłaty to już jest inna rozmowa :D Poszukaj właśnie pomocy w firmie http://wypadkianglia.co.uk od odzyskiwania ubezpieczeń. Oni specjalizują się w pomocy dla Polaków w Anglii i mają świetny procent wygrywalności spraw,
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

14 maja 2018, 13:00

Dochodzenie odszkodowanie bywa bardzo trudne, na pewno przydaje się tutaj porządne ubezpieczenie
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

28 maja 2018, 23:01

Ja także polecam zgłosić się do http://odszkodowania123.pl/ . Trafisz pod opiekę specjalisty z dużym doświadczeniem w takich sprawach. Poprowadzą Ci także w dalszym postępowaniu u pomogą w skompletowaniu niezbędnych dokumentów.
Awatar użytkownika
andora
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2017, 16:11

31 lip 2018, 00:10

@dusia , ja korzystałam jakiś czas temu bo jakiś deb** nie zna przepisów i mi przydzwonił w tył auta. choć myślałam że sprawa jest przegrana bo z ubepzieczycielem do ładu nie mogłam dojść to jednak poszukałam dalej i trafiłam na Economist (tel. do nich 882 000 883) . Z ich kozstorysu wyszło że należy mi się wyższe odszkodowanie więc zrobiliśmy cesję i dopłacili mi tyle ile brakowało do pełnej sumy. Oni sobie potem sami we własnym zakresie walczyli z ubezpieczycielem. Grunt że ja kasę dostałam :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa