Nocleg - hotel biznesowy

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Greysowa
Posty: 10
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:28

15 maja 2018, 19:28

Z hotelami nie ma raczej problemu. Wydaje mi się nawet, że coraz więcej ich się buduje. Znajomy, prawie sąsiad ma hotel w miejscowości wydawałoby się głównie turystycznej, ale mówi, że całkiem sporo ma klientów biznesowych, nawet z zagranicy i to takich azjatyckich krajów. Może i to jest fajny pomysł na biznes? Grupa Tekstylna dostarcza mu niezbędnych rzeczy takich jak ręczniki, szlafroki itp. w każdym hotelu muszą znaleźć się takie rzeczy na wyposażeniu.
Awatar użytkownika
Melaska
Posty: 12
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:26

19 maja 2018, 17:16

A czy ja wiem czy tak mało jest takich hoteli? W każdym większym mieście znajdziecie, oraz przy takich strategicznych drogach. Hotelarze już wiedzą gdzie się budować :) Mi mega spodobało się w hotelu http://www.hotellamberton.pl/home/ Jest to hotel pod Warszawą więc na wiele wyjazdów służbowych na pewno będzie dobrym miejscem. Możecie tam w spokoju wypocząć, bo nie jest to wiadomo centrum Warszawy, choć do niego nie jest aż tak daleko :)
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

21 maja 2018, 16:42

Wydaje mi się, że biznesowy to raczej jest jakiś Hilton lub inny dużej marki hotel
Awatar użytkownika
Bazik910
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:51

22 maja 2018, 20:13

Dzięki wielkie za ciekawe porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
Awatar użytkownika
Kejt88
Posty: 13
Rejestracja: 21 maja 2018, 14:44

23 maja 2018, 10:30

Roban pisze:Wydaje mi się, że biznesowy to raczej jest jakiś Hilton lub inny dużej marki hotel

Moim zdaniem to po prostu hotel który jest przystosowany do obsługi firm, ma jakąś sale konferencyjna itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa