Prezent na chrzciny

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Peter Zawada
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2018, 15:31

05 kwie 2018, 15:59

Moim zdaniem w porządku pomysły. Jak dla mnie takie klasyczne upominki są najlepsze.
Awatar użytkownika
Marysienka07
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2018, 13:29

06 kwie 2018, 13:32

Ja również sądzę, że jest to bardzo dobry pomysł. Równie ciekawym pomysłem może być sesja fotograficzna dla maluszka.
Awatar użytkownika
edna
Posty: 54
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:22

19 kwie 2018, 08:20

A nie wydaje wam sie, że taki prezent, jest zbyt poważny na chrzest? Bo przecież wiadomo, że takie maleństwo i tak tego nosić nie będzie i będzie taki medalik leżała w szufladzie przez ileś tam lat. A biżuteria dużo lepiej sprawdzi się jako prezent komunijny. Bo i dziecko większe i spokojnie może takie ozdoby już założyć, a nawet może go taki prezent autentycznie ucieszyć. Zresztą zerknijcie sobie na ciekawy artykuł na ten temat http://www.mojebielsko.pl/zlota-bizuter ... komunijny/. W każdym razie, ja teraz jestem na etapie wybierania prezentu na komunię dla mojej bratanicy i coraz bardziej sie skłaniam by była to właśnie biżuteria.
Awatar użytkownika
Loka34
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2017, 11:17

24 lip 2018, 09:46

Z okazji Chrztu Świętego najlepiej jest moim zdaniem wręczyć jakiś sentymentalny prezent, ponieważ na praktyczne prezenty jeszcze na pewno przyjdzie czas :) Ostatnio na przykład na stronie http://www.skarbnicanarodowa.net.pl/ czytałam, że własnie takim pamiątkowym podarunkiem na chrzest może być złota, kolekcjonerska moneta, np. z wizerunkiem jakiegoś świętego. Co o tym sądzicie? Zdecydowalibyście się na kupno takiego prezentu?
Awatar użytkownika
Greysowa
Posty: 10
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:28

14 sie 2018, 15:35

Różaniec to chyba taki prezent typowo dany od babci i w sumie dobrze, bo tak to dziecko na chrzciny miałoby z 5 różańcy i co z nimi zrobi:P Postawcie lepiej na rzeczy praktyczne, takie z których skorzysta albo sam malec, albo i jego rodzice :) Zobaczcie sobie propozycje sklepu Nodik na np. komplety pościeli, kocyki albo i na inne akcesoria dla dzieci. Zabawki kreatywne też na pewno będą bardzo dobrym wyborem zarówno ucieszą dzieciaka, jak i jego rodziców :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa