medycyna estetyczna

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

20 mar 2018, 16:08

Witam,
chciałabym polecić i dodać odwagi wszystkim kobietom, które chcą nieco poprawić swoją urodę, a także osobom mającym problemy ze zmarszczkami lub problemami skórnymi. Chodzi mi o medycynę estetyczną, zawsze się bałam z niej skorzystać ale kiedy wybrałam się do ClincaNova otrzymałam fachową pomoc i zdecydowałam się na pierwszy zabieg. Wykonałam już kilka zabiegów np. zabieg kwasem hialuronowym i makijaż permanentny. Każdy z nich dał świetne efekty, w klinice ClincaNova jest bardzo dobra obsługa i miła atmosfera.
Tutaj podsyłam ich ofertę http://www.clinicanova.pl/ profesjonalne zabiegi zwłaszcza, gdy wykonuje je Pani Joanna - właścicielka klinki. POLECAM!
Awatar użytkownika
kokoso
Posty: 19
Rejestracja: 30 lis 2017, 15:52

20 mar 2018, 20:50

Tylko, żeby z tymi zabiegami nie przesadzić. Bo wtedy to dopiero jest dramat.
Awatar użytkownika
Czystka
Posty: 34
Rejestracja: 09 sty 2018, 10:00

10 kwie 2018, 13:34

Ja mam ciągle pewne opory przed tego typu ingerencją w wygląd. Może jak będę starsza, to zmienię zdanie.
Awatar użytkownika
Betty89
Posty: 32
Rejestracja: 30 mar 2018, 21:56

17 kwie 2018, 14:47

Mnie też jakoś nie widzą się tego typu zabiegi. Uważam, że jest na rynku tak wiele dobrych kosmetyków, że nie trzeba zaraz sięgać po medycynę estetyczną. Dla mnie uroda jest też bardzo ważna, ale wolę sobie kupić przykładowo puder matujący http://goldenrose.pl/produkty/cera/long ... -rose.html i wszelkie mankamenty zatuszować nim, jak wybrać się na jakiś zabieg.
Awatar użytkownika
babeczka
Posty: 24
Rejestracja: 09 kwie 2018, 12:12

22 maja 2018, 14:41

Teraz naprawdę jest duży wybór zabiegów. Jeżeli też
planujecie wybór jakiegoś gabinetu do dobrze jest prześwietlić ich kilka.
Wystarczy wpisać frazę w wyszukiwarce medycyna estetyczna Kraków i już macie do wyboru gabinety, które możecie odwiedzić.
Na takich zabiegach nie ma co oszczędzać. Musimy być zadowoleni z wizyty bo po to tam idziemy:)
Awatar użytkownika
velce
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2018, 14:05

14 cze 2018, 08:19

Tak, masa takich zabiegów jest w tej chwili w każdej niemal klinice ale do mnie najbardziej przemawia needle shaping, to zabieg o efektach porównywalnych z efektem po botoksie ale niczego nie wstrzykuje się do skóry, można go zrobić w klinice https://artederm.pl/ i to jest nowość w Polsce, nie każda klinika go oferuje
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

14 cze 2018, 11:21

Wszystko jest dla ludzi, ale czy akurat to co mamy aż tak nam przeszkadza? Rozumiem jak ktoś ma ogromny nos i to go krępuje, ale no nie przesadzajmy.
Awatar użytkownika
Melaska
Posty: 12
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:26

22 cze 2018, 16:58

Każdej kobiecie od czasu do czasu należy się jakiś zabieg upiększający, odmładzający. Ja sama zastanawiam się nad tym zeby zrobić w końcu z moimi powoli kształtującymi się zmarszczkami:P oczywiście kosmetyki na to kupuje ale może wizyta w salonie kosmetycznym http://ecoclinic.com.pl też będzie fajną opcja :)
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

24 cze 2018, 03:18

Myślicie, że warto aż tak dbać o wygląd?
Awatar użytkownika
wotciarz
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2017, 18:28

27 cze 2018, 13:33

Dbając o wygląd trzeba pamiętać, że bardzo ważnym elementem jest wygląd naszych zębów. Przede wszystkim ładne zęby to nasza wizytówka więc warto zwrócić na nie szczególną uwagę. Ja mam zeby proste ale nigdy nie byłem zadowolony z koloru. Mimo, że nie palę zęby miałem żółte. Żadne domowe sposoby nie pomogły wybielić zębów dlatego zdecydowałem się na wybielanie zębów w Krakowie w gabinecie stomatologicznym doktor Świątkowskiej. U niej zęby wybielane są lampą beyond dzięki temu zabieg jest szybki, bezbolesny a efekty widoczne sa od razu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa