Forum na sprzedaż

Jaki fotelik dla dziecka ?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: joki99 » 13 mar 2018, 18:33

Witam! Poradźcie mi jakie foteliki samochodowe są najlepsze ? jakie Wam się sprawdzają ? Wiele osób pisze że bardzo dobre są foteliki Cybex mieliście może takie ?
joki99

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: Aneczka » 26 mar 2018, 20:02

Nie znam tego fotelika. Dbając o bezpieczeństwo dziecka w czasie jazdy wybieraj zawsze produkt odpowiedni do jego aktualnych wymiarów i posiadający atesty. Ja dla swej większej latorośli wybrałam Sart Kid Belt. Kupiłam go bezpośrednio od producenta http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/#skb_opis gdzie dowiedziałam się o prawidłowym jego użytkowaniu jak i wszelkich jego zaletach.
Aneczka

Postautor: terefix » 30 sie 2018, 21:18

Ja polecam sprawdzić fotelik samochodowy na Ceneo.pl. Co prawda ciężko polecić mi jakis konkretny model, ale jak już wybierzesz to dzięki Ceneo nie przepłaaacisz za niego ;)
terefix

Postautor: Iwonamalek2 » 20 wrz 2018, 13:01

W sumie to jest całkiem fajny pomysł. Ja też korzystam z porównywarek jeżeli chodzi o zakupy takich już większych, troszkę droższych rzeczy. Jeżeli szukacie fotelika dziecięcego to możecie od razu też zajrzeć na stronkę https://nodik.pl/foteliki-samochodowe-c-35.html gdzie jest bardzo duży wybór fotelików samochodowych. Możecie sobie ich ofertę wygodnie posortować według ceny, producentów czy też wagi dla jakiej dedykowane będą dane wózki :)
Iwonamalek2

Postautor: krasuckit83 » 20 wrz 2018, 14:51

Podłączam się do pytania - jaki fotelik dla dziecka? Ja się zastanawiam czy obrotowy, czy zwykły. Jak wygodniej dziecko sadzać do fotelika?
krasuckit83

Wróć do Forum ogólne