Jak znaleźć pracę, gdzie umieścić swoją aplikację?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mavops
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:20

27 kwie 2009, 18:09

Witam, planuję od wakacji a najpóźniej od września rozpocząć pierwszą pracę na pełny etat. Niestety nie mam znajomości w rodzinie i wśród znajomych, więc muszę coś sam znaleźć. Gdzie warto szukać ofert? Czy prasa lokalna to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
mavops
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:20

07 cze 2009, 12:37

Czy nikt naprawdę nie szuka teraz pracy?Poczytałem na wielu forach o wyszukiwarkach, które się specjalizują tylko w ofertach pracy. Jak na razie założyłem konta na pracuj.pl, praca.pl, infopraca.pl. Gdzie jeszcze warto?
Awatar użytkownika
dorcia87
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2009, 22:04

26 lip 2009, 22:24

Ja szukam pracy głównie przez internet. Jestem zarejestrowana chyba na wszystkich możliwych portalach :P Najbardziej jednak lubię infopraca, jobexpress, gazete.pl. Z takich, których tu jeszcze nie wymieniono to mogę dodać hrc, goldenline, gumtree. Myślę, że lokalne gazety też warto przeglądać. Trzeba też mówić wszystkim znajomym, że się szuka pracy, bo wiadomo, że przez znajomości najłatwiej :)
Awatar użytkownika
zuziamarzec123
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2013, 19:34

23 sty 2013, 11:28

Ja też uważam że lepiej odpowiadać na ogłoszenia niż samemu zamieszczać gdzieś ogłoszenie, że szukamy pracy. Poważniejsze firmy nie szukają w ten sposób pracowników.
Awatar użytkownika
Roksana
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2013, 12:55

21 mar 2013, 13:04

Gratulacje gizmo - pierwszy raz słysze, żeby ktoś w ten sposób znalazł prace, ale - jak widać- można.
Awatar użytkownika
tom7878
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2013, 21:17

25 lis 2013, 21:33

Ja szukałem głównie na gowork.pl/praca_krakow Brałem pod uwagę każde miasto:) Ale udało mi się znaleźć pracę w rodzinnym mieście. Zgadzam się z tym że lepiej jest odpowiadać na ogłoszenia niż dodawać swoje
Awatar użytkownika
nataliakl
Posty: 74
Rejestracja: 27 lis 2013, 14:08

29 lis 2013, 12:14

Internet, prasa - każde źródło jest dobre. Uważam, że w dzisiejszych czasach najbardziej punktują u potencjalnych pracodawców osoby, które chodzą i roznoszą swoje CV samodzielnie. Konkurencja jest spora, a pracodawca lubi widzieć, że człowiekowi zależy :) Powodzenia!
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

05 maja 2014, 21:32

Również szukałam pracy przez internet bądź poprzez zasięganie informacji u znajomych. I muszę przyznać, że dostawałam sporo odpowiedzi dzięki czemu rozmowy kwalifikacyjne mam naprawdę świetnie opanowane. Wiem np. że niekoniecznie liczy się modna odzież na takich spotkaniach, a raczej schludność, prostota i elegancka, ponieważ dzięki temu sprawiamy bardziej profesjonalne wrażenia a o to przede wszystkim chodzi na takich rozmowach.
Awatar użytkownika
kasia.mach
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2014, 15:15

06 maja 2014, 15:20

Samodzielne chodzenie po firmach to podstawa. Wysyłanie wyłącznie aplikacji przez Internet nie ma żadnego sensu. Zresztą szkoda tyle wolnego czasu na siedzenie w domu.
Awatar użytkownika
Marcin35
Posty: 14
Rejestracja: 07 maja 2014, 14:56

07 maja 2014, 15:21

kasia.mach pisze:Samodzielne chodzenie po firmach to podstawa. Wysyłanie wyłącznie aplikacji przez Internet nie ma żadnego sensu. Zresztą szkoda tyle wolnego czasu na siedzenie w domu.
dokładnie, a najlepiej jest robić i to i to, czyli osobiście chodzić po firmach i wysyłać aplikacje przez internet.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa