Jak znaleźć pracę, gdzie umieścić swoją aplikację?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
justik25
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2014, 09:31

28 paź 2014, 09:39

Marcin35 pisze:
kasia.mach pisze:Samodzielne chodzenie po firmach to podstawa. Wysyłanie wyłącznie aplikacji przez Internet nie ma żadnego sensu. Zresztą szkoda tyle wolnego czasu na siedzenie w domu.
dokładnie, a najlepiej jest robić i to i to, czyli osobiście chodzić po firmach i wysyłać aplikacje przez internet.
tez tak ważam ze dobrą opcja jest połączenie kilku kanałów podczas szuakania pracy, a nie opieranie się tylko na 1.
Poza szukaniem pracy w sieci, czy chodzenie po firmach można też szukać pracy na stronach PUP, pytać znajomych itd, może ktoś nas poleci...no trzeba próbować
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2014, 22:01

06 lis 2014, 22:05

Raczej to śmieszne niż poważne. Komedia czy co? Trzeba szukać samemu. Ja tak zawsze robię. Na znajomych nie ma co liczyć.
__________________
Piękne gotowe firany
Awatar użytkownika
Gregodly
Posty: 6
Rejestracja: 09 wrz 2014, 10:26

07 lis 2014, 15:44

social czyli goldenline, linkedin, infopraca itd
+ szukanie ofert online i wysyłanie cv

warto tez uruchomić własne kontakty
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

11 lis 2014, 15:06

warto tez zadbac o profesjonalny wyglad cv, bo wbrew pozorom ma to duze znaczenie :) ja robilem swoje w generatorze "szybkie cv" i wyszlo bardzo dobrze. nigdy nie jest tak, ze oddzwonia z kazdej oferty, ale warto zrobic wszystko zeby zwiekszyc swoje szanse ;)
Awatar użytkownika
filo
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2014, 07:37

17 lis 2014, 07:38

Jak masz mozliwosc wyjechac z kraju to warto tez przegladac oferty pracy za granica. Ja swego czasu wyjechalem do pracy do Niemiec (oferte miałem z tej strony: http://polandworkforce.com/o-nas/praca/oferty-pracy) i zdobylem sporo doswiadczenia plus fajny wpis w CV ktory mi pomogl znalezc potem prace u nas.
Awatar użytkownika
inkol
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2014, 21:02

02 gru 2014, 21:05

Myślę, że jeśli komuś zależy na pracy to sprawdza codziennie oferty w internecie. Oglądając ogłoszenia najlepiej osobiści składać CV. Wydaje mi się, że wtedy jest największe prawdopodobieństwo, że jakaś firma się do nas odezwie.

____________
Najlepsze nieruchomości opole
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

11 sty 2015, 18:21

Wydaję mi się, że teraz wysyłanie CV przez internet jest swego rodzaju standardem i nie ma większego znaczenia czy wyślemy je mailowo czy złożymy osobiście.
Awatar użytkownika
Anulka102
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2015, 19:17

19 sty 2015, 19:23

Ja stosowałam kilka metod. Zanosiłam swoje CV osobiści, wysyłam emailem na wybrane stanowiska. Jednak znalazłam pracę jak dawałam swoje ogłoszenie, że poszukuję pracy. Pracodawca do mnie zadzwonił i dostałam pracę po pierwszej rozmowie.
__________________
Błyskawiczna naprawa iphone łódź
Awatar użytkownika
franko112
Posty: 49
Rejestracja: 20 sty 2015, 18:18

26 sty 2015, 10:22

a jeśli nie ma pracy w kraju trzeba szukać poza nim ja znalazłem pracę dzięki portalowi pracaidealna.pl
Awatar użytkownika
pewnysie
Posty: 14
Rejestracja: 26 sty 2015, 12:39

26 sty 2015, 12:45

Mi się udało znaleźć pracę poprzez rejestracje na rekrutacyjnarewolucja.pl ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa