Pozycjonowanie stron

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aczko88
Posty: 81
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:44

18 mar 2018, 11:08

Na pewno warto postawić tez na inne rodzaje rekalmy niż tylko ta internetowa, chociaż i ona pewnie da świetne efekty. A co sądzicie o takich gadżetach dla firm http://www.izisport.pl/ ? z tego co wiem one swietnie się sprawdzają i wiele firm z nich korzysta
Awatar użytkownika
Trindave
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2018, 17:15

08 kwie 2018, 23:46

Ten temat to nie moja działka. Nic wartościowego tutaj nie dorzucę.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

07 cze 2018, 09:27

Teraz to norma, ale trzeba wiedzieć jak to robić
Awatar użytkownika
majka-wro
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2016, 11:51

06 lip 2018, 11:13

Seo i pozycjonowanie to jest podstawa, zresztą tłumaczyli mi to w COCOZ interactive kiedy się do nich zgłosiłam. Nawet sobie sprawy nie zdawałam z tego, jak to może zaprocentować, ale dzięki temu mój sklep się rozwinął.
Awatar użytkownika
MacieX822
Posty: 27
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:05

11 lip 2018, 14:20

Myśleliście o tym zeby zająć się SEO na własną rękę? Myślę, że nie jest to taki wcale zły pomysł :) Ja już powoli się dokształcam. Kupiłem książkę, a także czytam wiele artykułów w internecie. Dużo praktycznej wiedzy znajdziecie też na blogu https://lukaszzontek.com Poczytajcie sobie coś o SEO :)
Awatar użytkownika
mietek
Posty: 10
Rejestracja: 25 lip 2018, 14:15

25 lip 2018, 14:17

kaliope pisze:Bardzo ważnym aspektem przy pozycjonowaniu jest posiadanie dobrej strony na porządnej domenie :) Firma Netmark posługuję się ciekawymi domenami na sprzedaż. Oraz prowadzą usługi hostingowe :) warto sprawdzić ofertę.
To taki standard. Ale i tak znaczenie w rankingu i tak będzie mieć najbardziej pozycjonowanie. Jak potrzebujecie czegoś na Lublin, to sobie zajrzyjcie na tę ofertę . To jedna z najdłużej działających w Lublinie firm tego typu.
Awatar użytkownika
pannaMak
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2018, 13:11

27 lip 2018, 13:18

Ja się niebardzo na tym znam. W związku z tym raczej nie będę w stanie pomóc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa