Forum na sprzedaż

budowa domu

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

budowa domu

Postautor: Mariko » 02 mar 2018, 14:13

Projekt domu jest bardzo ważny pewnie dlatego tak duzo czasu zajmuje jego wybór. Po dobry projekt warto zglosić się do dobrej pracowni takiej jak ta http://hbstudio.pl/realizacje . Widzialam kilka ich realizacji i mnie bardzo zachwyciły
Mariko

Re: budowa domu

Postautor: sowa » 11 maja 2018, 18:05

Jeśli myślicie o budowie domu, to warto rozejrzeć się za profesjonalną firmą budowlaną. Najlepiej żeby to była taka firma, która zajmie się wszystkim od A do Z. Na Podkarpaciu mogę polecić firmę Fachman z Dębicy. Mają duże doświadczenie, możliwości techniczne i wyspecjalizowanych pracowników. Współpraca z Fachmanem to czysta przyjemność.
sowa

Postautor: ewelina546 » 13 maja 2018, 17:10

Każdy etap budowy to inne problemy. Ja wykańczam wnętrza, szukam wyjątkowych produktów, w dobrej cenie ale i jakości. Gniazda i włączniki światła kupować można wszędzie, ale czy nie lepiej wybrać te z https://www.livologdynia.pl/ - mają możliwość sterowania światłem a to coś, co zaskoczy gości i sprawi, że domownikom będzie się mieszkało wygodnie.
ewelina546

Postautor: harmonia » 14 maja 2018, 13:00

Budowa domu łatwa nie jest, na pewno trzeba też wszystko odpowiednio rozplanować.
harmonia

Postautor: Tango » 21 maja 2018, 16:49

A to akurat prawda, że budowa nie jest łatwa. Jest mnóstwo rzeczy do załatwienia - przyłacza, pozwolenia, umowy z ekipami - już od tego można się zmęczyć. Poza tym budowa to też duże koszty, czesto wyższe niż zaplanowaliśmy na początku. My postawiliśmy na budowę systemem gospodarczym - co prawda trwało to zdecydowanie dłużej ale było sporo taniej. Szukalismy oszczędności na wszystkim. Np kontener na gruz kupilismy na własność, bo wynajem kontenera na dłuższa metę wychodził drożej niż zakup. Dzięki temu, że mieliśmy swój kontener płaciliśmy tylko za utylizacje odpadów. Na tym tez było sporo oszczędności.
Tango

Postautor: NaturalnaMagia » 22 maja 2018, 19:30

Dzięki za ciekawe porady, z całą pewnością przyda mi się to :)
NaturalnaMagia

Postautor: joppcio » 22 maja 2018, 20:37

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym ;) Z całą pewnością przyda mi się to :)
joppcio

Postautor: limko23 » 23 maja 2018, 12:12

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
limko23

Postautor: Fire39 » 25 maja 2018, 14:37

Cześć wszystkim forumowiczom :) Planuję włśnie powolutku budowę domu i zastanawiam się bradzo poważnie nad kupnem jakiejś porządnej działki. W necie jest tyle przeróżnego rodzaju ofert, że dość ciężko się na coś konkretnego zdecydować. Co więcej, niezbyt potrafię fachowo sprawdzić teren działki przed kupnem, żeby nie nadziać się na jakąś minę... Czy potraficie mi doradzić jakąś firmę z obszaru Katowic, która mogłaby mi w tym pomóc? Zastanawam się właśnie, czy na przykład taka firma byłaby dobrym rozwiązaniem http://www.geolog.pl/ Co o tym myślicie? Jest to Waszym zdaniem dobre rozwiązanie? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
Fire39

Postautor: biedroska » 29 maja 2018, 16:23

My podczas budowy domu bardzo dużo roznych narzędzi kupiliśmy w sklepie internetowym tarwis.pl Mają tam w sumie wszystko co niezbędne do budowy domu, a do tego mozna upolować rzeczy używane, a w dobrym stanie.
biedroska

Następna

Wróć do Forum ogólne