Inwestowanie swoich oszczędności

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
maja123

23 lut 2018, 13:04

Moi drodzy - każdy z nas pracuje i stara się odkładać chociaż część zarobków na czarną godzinę. Jak je zainwestować, aby na siebie zarabiały? Czy część pieniędzy warto ulokować w fundusze inwestycyjne? Natknęłam się ostatnio na platformę http://www.viennalife.pl/strefa-inwesto ... -funduszy/ która umożliwia inwestowanie w nie.
Awatar użytkownika
adamel
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2018, 11:50

07 kwie 2018, 11:55

ostatnio czytałem że teraz najlepsza inwestycja to alkohol,
trzeba kupować dobrej jakości wina i leżakować, za kilka lat sprzedać z zyskiem
http://www.theblokeinthepub.co.uk
Ostatnio zmieniony 11 maja 2018, 18:28 przez adamel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

18 kwie 2018, 10:25

Ja postanowiłam zainwestować swoje oszczędności i kupiłam apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Mam zamiar zacząć go wynajmować, ponieważ rowy to typowo turystyczna miejscowość, gdzie przybywa mnóstwo turystów i jest duże zapotrzebowanie na noclegi. To będzie świetna inwestycja pod zarobek.
Awatar użytkownika
miklus
Posty: 53
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:45

22 kwie 2018, 15:07

Ja również postawiłem na inwestycję w nieruchomości. Kupiłem mieszkanie pod wynajem w Krakowie. Ofertę znalazło dla mnie biuro nieruchomości Abc Dom, które doskonale zna się na rzeczy i dzięki temu mam pewność, że inwestycja się opłaci, a mieszkanie nie będzie stało puste.
Awatar użytkownika
Toska
Posty: 9
Rejestracja: 26 mar 2018, 12:57

25 kwie 2018, 14:17

Prowadząc hotel należy pamiętać o wymianie tekstyliów. My mamy w planach zakup nowych ręczników, pościeli i prześcieradeł. Po głowie chodzą mi też poduszki hotelowe. Znalazłam ofertę Grupy tekstylnej, mają wysokiej jakości tekstylia w bardzo rozsądnych cenach. Na maj mamy zaplanowane generalne porządki w pokojach przed sezonem. Staramy się z każdym sezonem podnosić standard naszego hotelu.
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

28 kwie 2018, 16:24

Gdzie najlepiej zainwestować? Jakie lokaty polecacie?
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

29 maja 2018, 16:55

Najlepiej inwestować w coś trwałego. Ja zdecydowałam się na zakup nieruchomości nad morzem. Kupiłam apartament Lubicz w miejscowości Rowy, który zamierzam teraz zacząć wynajmować. Co roku przybywa do Rowów mnóstwo klientów, więc jest ogromne zapotrzebowanie na noclegi, zatem inwestycja szybko zacznie na siebie zarabiać.
Awatar użytkownika
taga
Posty: 192
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:41

29 maja 2018, 22:18

A inwestowanie w mieszkania? Co sądzicie?
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

30 maja 2018, 15:21

Moim zdaniem to opłacalny biznes.
Awatar użytkownika
Betty89
Posty: 32
Rejestracja: 30 mar 2018, 21:56

31 maja 2018, 07:59

A jak przykładowo masz swoją firmę, która dobrze prosperuje można pomyśleć o różnych udogodnieniach. O czymś co skróci czas przykładowo przepływu informacji w twojej firmie, coś co pozwoli Ci skutecznie archiwizować wszelkie ważne treści w jednym bezpiecznym miejscu. Myślę, że zainteresują was w tym zakresie oferty http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow . Ja też planuję teraz skorzystać z ich usług.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa