Re: dbanie oz drowie

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
aczko88
Posty: 81
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:44

18 mar 2018, 11:17

Ja odczuwam sporą różnicę odkąd zacząłem zwracać uwagę na to co jem, na przykład sery wymieniłem na te bez konserwantów i sporo produktów na te bardziej naturalne i samopoczucie jest o wiele lepsze
Awatar użytkownika
kokoso
Posty: 19
Rejestracja: 30 lis 2017, 15:52

19 mar 2018, 12:01

Niestety jedzenie jest coraz gorsze i coraz trudniej znaleźć zdrowe rzeczy bez chemii.
Awatar użytkownika
kshysh
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2018, 23:40

20 mar 2018, 14:30

To niestety nie jest moja dziedzina. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...
Awatar użytkownika
Łucja991
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2018, 15:12

20 mar 2018, 15:32

Bez wątpienia warto dbać o dietę i się ruszać. Myślę że dzisiaj nie da się jeść na 100 procent zdrowo, ale to cena jaka płacimy za postęp cywilizacyjny. A o zdrowiu w dużej mierze decyduje też to czy się denerwujecie czy nie… Stres wyzwala wiele chorób.
Awatar użytkownika
pro_Olga
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2016, 09:47

21 mar 2018, 17:22

Ja stawiam bardziej na metody naturalne. Jeśli mogę raczej nie sięgam po leki apteczne. Chyba, że dolegliwości są bardzo silne i wizyta u lekarza była niezbędna. Nawet na niektóre rany stosuje rumianek zamiast kupować maści. Ma bardzo dobre działanie kojące i rany faktycznie goją się szybciej: Poza tym rumianek jest dobry na włosy oraz na obolałe oczy. Zastosowań jest masa!
Awatar użytkownika
alaklara
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2016, 18:44

24 kwie 2018, 22:47

Trzeba dbać o siebie niezależnie od tego, ile się ma lat. Bardzo ważna jest odpowiednia dieta, aktywność fizyczna oraz odpoczynek. Czasami niepozorne dolegliwości mogą sygnalizować poważniejszą chorobę, ja na przykład długo chodziłam zmęczona i okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. Nie wiem skąd jesteście, ale jakbyście szukali dobrego endokrynologa od tych spraw to warto się zgłosić do psychomedic, mają bardzo dobrych specjalistów, opieka lekarska naprawdę na wysokim poziomie, no ale nie ma się co dziwić, bo to prywatna klinika.
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

25 kwie 2018, 11:23

U mnie z ta dbałością o zdrowie bywa różnie. Na pewno nie zrezygnuję z picia kawy, a ona niestety mi szkodzi.
Awatar użytkownika
milek6
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2018, 11:18

30 kwie 2018, 11:19

Trzeba zadbać o siebie. Zdrowie teraz jest bardzo ważne.
Awatar użytkownika
rakanisz
Posty: 20
Rejestracja: 21 gru 2015, 22:15

30 kwie 2018, 22:45

Niestety pamiętać musimy, że wokół jest pełno zanieczyszczeń i to się odbija na naszym organizmie strasznie. Zioła niektóre mają naprawdę porządną moc oczyszczającą, trzeba sobie poczytać o tym więcej, jako że nie każdy może wszystkie stosować i nie w każdym zestawieniu, też jak się leki bierze. Ale taka pokrzywa np. jest oczyszczającą i chyba dla każdego bezpieczna (ale pewności nie mam). Hirudoterapia też jest podobno spoko to doświadczenie jeszcze przede mną, ale prawdopodobnie też świetnie oczyszcza. No i jeść porządnie, zdrowo, wysypiać się, dbać o relaks dla ciała i duszy.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 29
Rejestracja: 04 sie 2017, 20:00

01 maja 2018, 21:55

Wszyscy mówią o tym, że należy dbać o zdrowie, nikt nie podaje jednak konkretnych przepisów. Myślę, że zdajecie sobie sprawę, że pewnych rzeczy nie da rady wyprostować warzywkami czy też jakimiś maseczkami? Dobrze, że istnieje coś takiego jak medycyna estetyczna. U mnie w firmie teraz na topie jest kwas hialuronowy, większość pań jeździ do ClinicaNova do Gdańska - sam je czasem tam zawożę po dwie lub trzy. Zawsze mi się wydawało, że takie zabiegi nie przynoszą żadnego efektu, jak jednak patrzę na metamorfozy dziewczyn to jestem naprawdę pełen podziwu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa