Forum na sprzedaż

Sposoby na odchudzanie

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Sposoby na odchudzanie

Postautor: Mariko » 22 lut 2018, 13:31

Myślę, że jeśli chodzi o dobre przepisy na lepsze trawienie, to znajdziecie je na tym blogu – https://arturtopolski.pl/category/trawienie/ . Moi zdaniem można znaleźć tutaj naprawdę sporo skutecznych porad odnośnie zdrowego żywienia, więc może również i wam ten blog się spodoba.
Mariko

Re: Sposoby na odchudzanie

Postautor: wiolettad » 23 lut 2018, 15:29

Żeby dobrze się prezentować w https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/ramoneski musiałam zacząć od ograniczenia slodyczy i przekąsek. Potem liczenie kalorii i stylizacje po kilku tygodniach od razu były lepsze. Trzeba się trochę namęczyć jednak warto!
wiolettad

Postautor: monmon00 » 13 mar 2018, 21:27

Wydaje mi się że wystarczy trochę sie poruszać i jeść mniej - no i unikać słodyczy i fast foodów. U mnie to podziałało ;) teraz na przykład na przekąskę jem kanapkę z serkiem do smarowania, nawet dzisiaj kupiłem i okazało się że jest loteria Hochland może jeszcze coś wygram :D
monmon00

Postautor: klarcia » 15 maja 2018, 21:03

Moim zdaniem nie ma idealnego sposobu na to :) Najlepsza jednak jest dobrze dobrana dieta i aktywnosc fizyczna, dlatego ja zdecydowalam sie na konsultacje dietetyczne online u pana Michała Wrzoska - mozecie sobie wiecej o nim poczytac na https://michalwrzosek.pl/ - dostalam dopasowana diete, do tego rozpisane cwiczenia i suplementacje :) Odkad sie stosuje schudlam juz 10 kg wiec jestem bardzo zadowolona.
klarcia

Postautor: ewabielen » 16 maja 2018, 10:08

Ten sposób pomaga? Ciekawi mnie czy można łatwo schudnąć.
ewabielen

Postautor: Inatka93 » 24 maja 2018, 22:23

Jednym z najlepszych sposobów na odchudzanie jest picie soków wielowarzywnych. Wystarczy na przykład wyciskarka do soków czy sokowirówka i pyszne napoje są gotowe. Muszę jednak zauważyć, że firma Muke produkuje bardzo dobrej jakości wyciskarkę wolnoobrotową , która lepiej wyciśnie sok niż sokowirówka, a do tego dzięki wolnym obrotom (30 razy na minutę ) pozwoli zachować produktom więcej wartości odżywczych. Warto ją kupić dla takiej diety również ze względu na cenę i wyposażenie. Zapłacimy za nią mniej , niż u konkurencji, a dostajemy dużo gratisów i dobrą cenę na sita.
Inatka93

Postautor: biedroska » 29 maja 2018, 16:18

Ja zaczęłam swoje odchudzanie z dietą pudełkowa Optimal Fit z Krakowa. Okazało się, że takie jedzenie pięć razy dziennie świetnie wpływa na mój organizm. Dania sa zdrowe, świetnie przyrządzone i syte. A ja chudnę.
biedroska

Postautor: maja123 » 13 cze 2018, 17:34

Tak naprawdę, żeby chudnąc należy wyłącznie jeść zdrowiej i zacząć się ruszać... Zapomnij o fast foodach - to od nich najbardziej się tyje! Ja, ostatnimi czasy zajadam się kurczakiem z ryżem doprawionym przyprawą "Złoty kurczak" z Knorra i jestem najedzona, a moja waga spada (z kurczaka doprawionego tą przyprawą można wykonać cudowną, smaczną sałatkę).
maja123

Postautor: fitfan » 17 cze 2018, 13:42

Nie ma magicznych sposobów na odchudzanie fundamentem będzie dobrze dobrana dieta i trening można np zamowić plan treningowy online od trenera personalnego. Ale przede wszstkim skupić się musisz na dużych zmianach w twojej diecie i zdrowym jedzeniu, bez tego efektów nie będzie.
fitfan

Postautor: ewabielen » 18 cze 2018, 12:20

Mieliście po tym efekt jojo?
ewabielen

Następna

Wróć do Forum ogólne